Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi


S02E02: Fight or Flight

S02E02: Fight or Flight

Jenna a Townes pomáhají Henry připravit se na její další setkání s tajemným teleportérem. Anna je vtažena do místních politických názorů.

cz sk
16.10.2019
53 minut

Základní info:

Režie: Mairzee Almas
Scénář: John McCutcheon

Hrají: Maddie Hasson (Henry Coles), Sarah Desjardins (Jenna Hope), Enuka Okuma (Anna Hulce), Craig Arnold (Lucas Boone), Missi Pyle (Cleo Coles), Daniel Maslany (Townes Linderman), Tanner Stine (Clay Boone), Matt Gordon (Thomas Hope), Callum Keith Rennie (Nikolai), Laura Miyata (Elaine Kido), Tara Rosling (Esther Miller), Shawn Doyle (Jeremiah Miller), Eric Ladin (Ethan Fisher), Michelle Nolden (Wendy Jacobson), Stephanie Moore (Karen Dale),…

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Bez linky těch pánbíčkářů bych se asi docela obešel. :-/

9.6.2020 | 21:07:45
choudys

Lehce a pomalu se nám to rozplétá, známe jméno toho, který ji dostal z jejího pokoje (Nikolai), než tam vešla Hulce. Kamarádi Henry se s ní dívají na záznam, kde vidí toho kdo byl na prvotním videu. V závěru dílu vidíme jak se na pokusném projektu snaží přemístit s teleportérem kontajner, nedopadne to dobře. Konečně víme, že pro komerční přemísťování věcí se snaží jakási skupina získat toho nejlepšího.

12.4.2020 | 21:06:34

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama