Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi

S02E04: The Moroi

S02E04: The Moroi

Mladý Nikolai se potýká se svými nově objevenými schopnostmi.

cz sk
16.10.2019
59 minut

Základní info:

Režie: Jill Robertson
Scénář: Vladimir Cvetko

Hrají: Callum Keith Rennie (Nikolai), Bogdan Iancu (mladý Nikolai), Shannon Kook (Wesley Kido), Virgil Serban (Serghei), Bruce Locke (Ren Kido), Laura Miyata (Elaine Kido), Leeyarah Belle Barcia (malá Elaine Kido),…

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nikolai v roce 1989 má v Rumunsku rodinu a menšího brášku. Poprvé se jeho schopnosti projeví při útoku milice na kostel, kde o rodinu přijde. Zůstane mu strýc, sám ve snaze se uživit podnikne loupež v domě, kde potká postřelenýho kluka, Wesleyho. Ten ho informuje, že je může dostat přes hranice do Kanady. V roce 1990 se mu to podaří, ale pro rodinu Wesleyho nemá dobré zprávy, ti ho příjmou mezi sebe. V dnešní době se Nikolai staví za nevlastním umírajícím otcem, kde se setká s nevlastní sestrou, mimochodem šéfkou projektu komerčního přemísťování.

13.4.2020 | 22:35:18

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama