Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi


S02E05: Crossing the Threshold

S02E05: Crossing the Threshold

Henry se snaží překonat svou minulost, zatímco Jenna a Townes prozkoumávají svou budoucnost, když jedou navštívit vysokou školu, která nabízí nečekané příležitosti. A Anna čelí v práci vyšetřování.

cz sk
16.10.2019
52 minut

Základní info:

Režie: Sydney Freeland
Scénář: Candice Philpot

Hrají: Maddie Hasson (Henry Coles), Sarah Desjardins (Jenna Hope), Enuka Okuma (Anna Hulce), Craig Arnold (Lucas Boone), Missi Pyle (Cleo Coles), Daniel Maslany (Townes Linderman), Matt Gordon (Thomas Hope), Callum Keith Rennie (Nikolai), Tanner Stine (Clay Boone), Eric Ladin (Ethan Fisher), Lauren Collins (Meghan Linderman), Braeden Clarke (Grady), Duane Murray (Sam), Stephanie Moore (Karen Dale), Sarah Swire (Kate),…

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Henry se snaží překonat strach z auta a co se v něm stalo. Nechá se zaměstnat, aby pomohla rodině splácet dluh. Jenna s Townsem jedou za jeho sestrou, on jde pro info ohledně skupiny, ona s jeho sestrou za zážitkem. Nikolai nabídne pomoc Henry s překonáním strachu, povede se. Jsem zvědav, kam jí to postrčí, Nikolai už ví že to půjde.

13.4.2020 | 23:55:39

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama