Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi


S02E07: The End of the World

S02E07: The End of the World

Henry v sobě nově objevila sebedůvěru a hodlá vyrazit na školní ples, zatímco Jenna a Townes musí čelit svým vlastním emočním spouštěčům.

cz sk
16.10.2019
55 minut

Základní info:

Režie: Alexis Ostrander
Scénář: Lara Shapiro

Hrají: Maddie Hasson (Henry Coles), Sarah Desjardins (Jenna Hope), Enuka Okuma (Anna Hulce), Craig Arnold (Lucas Boone), Missi Pyle (Cleo Coles), Daniel Maslany (Townes Linderman), Matt Gordon (Thomas Hope), Callum Keith Rennie (Nikolai), Tanner Stine (Clay Boone), Tara Rosling (Esther Miller), Laura Miyata (Elaine Kido), Genevieve Kang (Patty Yang), Gabriel Darku (Zach Jaymes), Eric Ladin (Ethan Fisher), Angel Giuffria (Zoe), Bruce Locke (Ren Kido), Raven Dauda (Yvette Hulce), Andrew Moodie (pan Hulce),…

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Popravdě sem si myslel, že jí týpek přišel jen poděkovat … to, že bude mít až takhle vymitou dutinu lebeční sem nečekal. :D

26.6.2020 | 19:09:43
choudys

Kdysi dávno, se Elain, Nikolajova nevlastní sestra, vzdala všeho pro svého otce, a ptá se Nikolaje jestli mu Henry věří. Jenna se před plesem rozešla se svým klukem Zachem, u nich doma se zjeví Townes aby řekl Henry, že jako její pomocník končí, a že nemá věřit Nikolajovi. Annu zatknou, když překročí určitou hranici svého vyšetřování. Lucas navštíví bratra Claye aby si promluvili. Jenna spolu s Henry jdou nakonec na ples, tam si jí vylije srdíčko. Henry si jde promluvit s Townsem, poté ho navštíví jeho hráčská partnerka Zoe, se kterou se setká poprvé. Nikolaj se rozloučí s Elaininým otcem a ukončí jeho trápení. Lucas najde Henry, ta je z něho vyděšená, to co jí řekne, jí vyrazí dech.

14.4.2020 | 23:11:13
Raiden123

He ? to bolo co …

Henry ty si anjel … tak ti budem sluzit a ochranovat… Tak to bola necakana veta,v tej jeho pometenej mysli od toho cloveka to bolo nezvykle,ale akosi to zaroven i davalo zmysel. A to si Henry najprv len myslela,ze ta trava co si dala bola len prilis silna,ale ten typek to povedal.

17.10.2019 | 17:40:21

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama