Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi

S02E08: The Tether

S02E08: The Tether

Henry začíná více rozumět svým schopnostem, avšak věci doma dosáhnou bodu varu. Na Annu tlačí její rodina, aby učinila změnu.

cz sk
16.10.2019
56 minut

Základní info:

Režie: Mairzee Almas
Scénář: John McCutcheon & Nikole Beckwith

Hrají: Maddie Hasson (Henry Coles), Sarah Desjardins (Jenna Hope), Enuka Okuma (Anna Hulce), Craig Arnold (Lucas Boone), Missi Pyle (Cleo Coles), Daniel Maslany (Townes Linderman), Matt Gordon (Thomas Hope), Callum Keith Rennie (Nikolai), Eric Ladin (Ethan Fisher), Braeden Clarke (Grady), Angel Giuffria (Zoe), Raven Dauda (Yvette Hulce), Andrew Moodie (pan Hulce), Rachel Wilson (Iris), Catherine Burdon (Eileen Page), Paula Rivera (paní Aguilarová), Duane Murray (Sam), Zack Pearlman, Lilan Bowden,…

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ty domácí hádky mě štvou … jsou to pořád ty samý kecy do kolečka. -_-

Asi nejzajímavější linka týhle epizody byl Nikolai … sem docela zvědavej co se s nim stalo.

26.6.2020 | 21:41:07
choudys

Cleo hledá práci, nakonec přijde na místo kde dřív dělala, je jí řečeno že to není dobrý nápad. Potká Lucase, který jí děkuje, že z něj udělala lepšího člověka. Henry má po zavíračce ve skladě se spolupracovníkem chvilku, jen se nemůže přenést přes to, to se stalo s Clayem, zpanikaří, roztřese vše kolem sebe a venku zmizí. Hacker Sam se spojí s Townsem, předá mu všechny informace co zjistil. Šerif Fisher pátrá po Boonovi, Cleu a ostatní vyzpovídá, chce vědět, co se doopravdy stalo. Nikolaji dochází Faktor, napadne hlídku od Elaine. Henry jde za Lucasem, zda ji pomůže, řekne ji že to vyřeší. Jennin otec chystá večeři, u které se všichni dohádají. Cleo odjíždí s Henry pryč k nim domů. Townes chce vše co ví zveřejnit. Čistici odklízí tělo.

15.4.2020 | 19:41:26

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama