Impulse
89/100 - 47×

Impulse

Šestnáctiletá Henry Colesová je outsiderem ve svém novém městě Reston ve státě New York. Je neustále naštvaná na okolní svět a nemá přátelé, kvůli čemuž zůstává uzavřená a izolovaná. Vše se ale změní, když ji potká traumatický zážitek s jedním ze spolužáků a něco hluboko v ní se spustí a uvolní sílu, kterou nedokáže kontrolovat. Dokáže se totiž teleportovat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | YouTube Premium | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi


S02E09: A Moment of Clarity

S02E09: A Moment of Clarity

Annino podezření dosahuje nových rozměrů, když začíná být Henry čím dál více zoufalejší, aby se vyhnula odhalení.

cz sk
16.10.2019
48 minut

Základní info:

Režie: Mark Tonderai
Scénář: Vladimir Cvetko & Alex Eldridge

Hrají: Maddie Hasson (Henry Coles), Sarah Desjardins (Jenna Hope), Enuka Okuma (Anna Hulce), Craig Arnold (Lucas Boone), Missi Pyle (Cleo Coles), Daniel Maslany (Townes Linderman), Callum Keith Rennie (Nikolai), Matt Gordon (Thomas Hope), Tanner Stine (Clay Boone), Tara Rosling (Esther Miller), Eric Ladin (Ethan Fisher), Will Chase (Simon Coles), Laura Miyata (Elaine Kido), Michelle Nolden (Wendy Jacobson), Stephanie Moore (Karen Dale), Shohreh Aghdashloo (Fatima), Bogdan Iancu (mladý Nikolai), Shannon Kook (Wesley Kido),

Foto: Youtube Premium

Epizoda ke zhlédnutí:

Thumbnail Play icon

České titulky vytvořil farmaister.

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nikolai se probouzí uvězněn Elain. Jennin táta má proslov ke Cleo, jejich vztah poznamenává jejich jinačí názor na situaci, do které se dostali. Henry se snaží ve škole udobřit Jennu. Townes se s Henry dává do rozhovoru, kde jí sděluje velmi špatné zprávy. Henry ve škole dostává vzkaz od táty. Anna jde po stopě, ve stodole se setká s Henry, ta ji odnese pod vodopád, který kdysi viděla na obrázku. Elain konfrontuje Nikolaje, ten jí vysvětluje, co pro ni udělal. Townes je s Henry, dívají se na test video mladého Nikolaje. Clea čeká na Henry, má zbalené věci, jedou do nového bytu, likvidátor pojistné události Ken (Nikolai), jim poslal šek. Jenna je z celé situace vedle, jde spát ke své kámošce.
Tento díl mi asi uvízne v hlavě dlouho, paráda, vrchol z druhé série.

16.4.2020 | 8:02:41

Stav titulků

Epizoda S02E10: Making Amends

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama