In the Dark (2019) S01E05: The Feels

S01E05: The Feels

S01E05: The Feels

Murphy se začne obávat, zda není těhotná. Také zachází do extrému, aby zjistila, zda je Tyson opravdu mrtvý, což ji přivede do hrozivé situace.

cz sk
2.5.2019
502 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Murphy byla fakt divna když si myslela že je těhotna a moc nevyvaděla jen u toho Felixe byla mimo, protože otec mu umira a ona se chce dotknout mrtvoly, a musim řict že ten Darnelluv novy kumpan si mysli vo sobě že je frajer ale kdyby se chtěl prostřilel byl by mrtvy frajer, a jsem zvědav jestli přijdou poldove že unikaji informace, a to jak pak našla tu mrtvolu tak to nemělo chybu, jsem zvědav jak to bude mit dal s Maxem.

redaktor
16.2.2020 | 19:51:15

In the Dark (2019)
63/100 - 6×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | The CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Komedie
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Kathleen York (Joy Mason), Keston John (Darnell James), Calle Walton (Chloe Riley), Rich Sommer (Dean Riley), Morgan Krantz (Felix Bell), Casey Deidrick (Max Parish), Brooke Markham (Jess Damon), Derek Webster (Hank Mason), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker)

Stav překladu

Epizoda S02E05: The Unusual Suspects

cz50%

Překlad: @eliska.velova
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

In the Dark se dočkalo brzkého prodloužení

In the Dark se dočkalo brzkého prodloužení

Serál In the Dark ještě nezačal ani svou druhou sérii a už nyní je jasné, že se dočká i třetí řady. Stanice The CW totiž oznámila i osudy seriálů, které nás čekají v midseason. Druhou sérii tak můžete sledovat s klidným vědomím, že to nebude konečná.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás