In the Dark (2019) S02E02: Cross My Heart and Hope to Lie

S02E02: Cross My Heart and Hope to Lie

S02E02: Cross My Heart and Hope to Lie

Murphy se dočká překvapivé návštěvy, zatímco tým z Guiding Hope – Felix, Jess a Murphy – pracují na plánu, jak utajit jejich nový byznys. Když Darnell navštíví Niu, věci naberou nečekaný spád a Dean je pověřen novou misí.

cz sk
23.4.2020
387 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Felix je fakt paranoik, že se takhle zbavil rodiču Murphy ale aspon pak nebudou zapleteni pokud se na to přijde ale musim řict že ty knihy co kupuje jsou fakt zajimave, jinak musim řict že jsem rad že se vratil Max jen škoda že ho Murphy odehnala, Deanuv novy partak je fakt vtipalek a dat krysu do schranky fakt nemělo chybu

1.5.2020 | 11:49:55

In the Dark (2019)
71/100 - 11×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Komedie
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jess Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

Stav překladu

Epizoda S02E13: My Pride And Joy

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @eliska.velova a @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejně jako loni, i letos se In the Dark dočkalo brzkého prodloužení

Stejný případ jako u seriálu Dynasty. Na samotném The CW patří In the Dark k nejméně sledovaným, avšak na Netflixu je velkým hitem. Už loni se seriál dočkal prodloužení ještě před premiérou nové série a stejně je tomu i letos. Čtvrtou řadu má tak In the Dark už nyní jistou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás