In the Dark (2019)
71/100 - 11×

In the Dark (2019)

Jedna slepá žena nalezne mrtvé tělo svého kamaráda, který byl drogovým dealerem. Avšak policie její svědectví nepovažuje za dostatečné, jelikož se jeho tělo nenašlo. Proto se hlavní hrdinka rozhodne celý případ vyřešit sama.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Calle Walton (Chloe Riley), Keston John (Darnell James), Thamela Mpumlwana (Tyson Parker), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason)

S02E02: Cross My Heart and Hope to Lie

S02E02: Cross My Heart and Hope to Lie

Murphy se dočká překvapivé návštěvy, zatímco tým z Guiding Hope – Felix, Jess a Murphy – pracují na plánu, jak utajit jejich nový byznys. Když Darnell navštíví Niu, věci naberou nečekaný spád a Dean je pověřen novou misí.

cz sk
23.4.2020
387 000
42 minut

Základní info:

Režie: Brian Dannelly
Scénář: Yael Zinkow

Hrají: Perry Mattfeld (Murphy Mason), Brooke Markham (Jessica Damon), Casey Deidrick (Max Parish), Morgan Krantz (Felix Bell), Rich Sommer (Dean Riley), Keston John (Darnell James), Kathleen York (Joy Mason), Derek Webster (Hank Mason), Matt Murray (Gene Clemens), Lindsey Broad (Chelsea), Chris Perfetti (Benjamin Wakefield), Natalie Liconti (Sterling Fuller), Nicki Micheaux (Nia Bailey), Alan Van Sprang (Keith Alper), Pretzel,…

Hudba:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Felix je fakt paranoik, že se takhle zbavil rodiču Murphy ale aspon pak nebudou zapleteni pokud se na to přijde ale musim řict že ty knihy co kupuje jsou fakt zajimave, jinak musim řict že jsem rad že se vratil Max jen škoda že ho Murphy odehnala, Deanuv novy partak je fakt vtipalek a dat krysu do schranky fakt nemělo chybu

1.5.2020 | 11:49:55

Stav překladu

Epizoda S04E02: No Cane Do

cz60%

Překlad třetí a čtvrté řady: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Poznámka: Třetí a čtvrtá řada se budou překládat zároveň.

Nepřehlédněte

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Čtvrtá série bude pro Murphy poslední

Stanice The CW oznámila osud svého seriálu In the Dark, který bohužel není pro fanoušky potěšující. Nadcházející čtvrtá série totiž bude poslední. Nezbývá nám tedy než doufat, že tvůrci připravili konec, který bude fungovat jako úctyhodný závěr seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama