Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

S01E05: Profit and Loss

S01E05: Profit and Loss

Ben musí zaimprovizovat, když je Roger blízko k tomu, aby odhalil jeho tajemství o Eleně. Elizabeth tlačí na Bena, aby dokončil svůj životně důležitý projekt Everclear a Julian jde pomoct svému příteli v nouzi.

sk
28.12.2016
460 000
42 minut

Scénář: Mike Batistick, Joshua Hale Fialkov, Aiyana White
Režie: Daniel Stamm

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Ben tu situaci v hotelu vyřešil fakt dobře ale nečekal jsem že Ben zajde tak daleko a Rogera zabije a jsem zvědav jestli tu jeho verzi někdo nezpochybni nebo objevi pravdu.

redaktor
12.3.2022 | 9:25:24
Romix01

Dobře se to rozjíždí :)

3.1.2017 | 1:38:24

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama