Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

S01E09: Burning Platform

S01E09: Burning Platform

Elizabeth dává do pohybu plán proti konkurenční firmě Inagi. Laura nadále vede svoji kliniku v Červené zóně, kde postupem času zjišťuje, jaké je to žít za zdí. Ben odhaluje pravdu a Theo si začíná uvědomovat své činy.

cz sk
26.1.2017
550 000
43 minut

Scénář: Molly Nussbaum, Aiyana White
Režie: David J. Frazee

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ben šel púo svych stopach a snažil se zjistit kdo vlastně je a nemělo chybu jak se Hendrick pokoušel to zabezpečeni obejit a nešlo mu to a nakonec Ben to udělal nevědomky za něj a nemělo chybu jak pak Ben přemyšlel jestli si Aaronovou osobnost vezme zpět a jinak by mě zajimalo jak se ta tajna operace mohla zvrtnout jestli ji nenapraskal třeba Gates a jsem zvědav jestli Laura skonči v te nemocnici a jinak nečekal jsem že pravda o jejim otci je takova že chtěl zběhnout a jsem zvědav co ted bude s Hendrickem když Hazel objevila jeho vybaveni a jsem zvědav co bude dělat Ben když ho u něj doma přepadli.

redaktor
12.3.2022 | 14:44:46
Bosin

Super díl a jeho předání propustky na kamaráda bylo nejlepší… Budu se těšit na další serku…

8.2.2017 | 15:40:45

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama