Incorporated Postřehy z epizody Cost Containment

Postřehy z epizody Cost Containment

Postřehy z epizody Cost Containment

Jak už bývá zvykem, tak i pro tento týden jsme si pro vás připravili postřehy z epizody. Dnešním hlavním tématem bude těhotenství v roce 2074. Kromě toho si povíme pár slov o soukromém klubu Arcadie.


7 0
26.12.2016

Těhotenství

Mnoho žen využívá nosiček, které jim po dobu devíti měsíců odnosí dítě. Je to velice praktické pro pracující ženy, jelikož jim to umožňuje se plně soustředit na danou práci a vydat ze sebe maximální výkon. Nosičky se musí podrobit zdravotním a bezpečnostním testům. Bezpečnostním testům kvůli tomu, protože tyto nosičky se vybírají zpravidla z Červené zóny. Během těhotenství bydlí u biologických rodičů dítěte, kde jim je dopřána ta nejlepší možná péče.

Pro obyvatelky z Červené zóny je to velmi žádaná práce. Je to pro ně příležitost, jak si žít v pohodlí a bezpečí uvnitř Zelené zóny. Genetické inženýrství je v roce 2074 na tak vysoké úrovni, že si doslova můžete vytvořit dítě podle sebe. Nejenže mu budete moct vybrat barvu očí, vlasů či pleti, ale v této době je již možné mu odstranit veškeré vrozené vady.


(Avšak některé páry na to jdou staromódní cestou.)

Arcadie

Jedná se o soukromý podnik, ve kterém najdete ty nejkrásnější ženy z celého světadílu. Pokud zastáváte ve Spize vysoké postavení, pak je to pro vás jakýsi benefit. Jestliže nepracujete ve Spize a chtěli byste sem zavítat, pak byste si měli připravit pořádnou sumu. Zaměstnanci jsou dobře placeni a je o ně dobře postaráno.

(Zavítali byste sem?)

Foto a zdroj: Syfy

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Incorporated a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás