Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

Postřehy z epizody Human Resources

Postřehy z epizody Human Resources

Za sebou již máme třetí epizodu s názvem Human Resources, a proto nastal čas, abychom si ji rozebrali. Dnes se zaměříme na firmu Inazagi, na netradiční školy a také na život obyvatel z Červené zóny.

8 0
22.12.2016

Inazagi

Společnost Inazagi byla založena v Japonsku v roce 2021 za účelem konkurovat západním korporacím. Netrvalo příliš dlouho a z tohoto malého podniku se stala jedna z nejúspěšnějších firem v celé Asii. Vlastní technologii, která jim umožňuje neustále monitorovat své zaměstnance. Dále vlastní různé technologické viry, do kterých se řadí například virus Kusari. Za zmínku stojí i to, že veškeré děti odmalička převychovávají k tomu, aby pro ně byla společnost na prvním místě, tedy i před rodiči.

(Inazagi představuje pro Spigu hrozivou konkurenci.)


Netradiční školy

Ti nejlepší z Červené zóny mají příležitost chodit do škol, kde bude prozkoumán jejich možný potenciál. Mnoho studentů si od toho slibuje život v Zelené zóně, ve které budou pracovat pro ty největší korporace. Pravda je ale taková, že vám tyto školy nezaručí vůbec nic. V těchto školách můžete strávit klidně sedmnáct hodin denně a budou do vás budou pumpovat nootropika, kognitivní zesilovače a amfetaminy.

(Ne každý to vydrží.)

Život obyvatel z Červené zóny

Občané z Červené zóny mají příležitost pracovat v Zelené zóně, kde si je najímají rodiny na různé činnosti. Všichni pracovníci jsou před odchodem ze Zelené zóny prohledáváni kvůli možné krádeži. V roce 2016 seženete pitnou vodu kdekoliv, protože si ji skoro každý může napustit doma z kohoutku, ale v roce 2074 je pitná voda drahou záležitostí.

(Sklenice vody vás vyjde na 153 korun.)

Foto a zdroj: Syfy

Diskuze /1

Lex Luthor

Tak uvidíme co bude v roce 2074 za 60 let.

22.12.2016 | 11:57:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama