Incorporated
93/100 - 15×

Incorporated

Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)

Postřehy z epizody Sweating the Assets

Postřehy z epizody Sweating the Assets

Minulý týden jsme pro vás postřehy nenapsali, jelikož v minulém díle Profit and Loss toho bylo opravdu málo na rozebírání, ale tento týden vám je již opět přinášíme.

6 0
10.1.2017

Únos

Jedná se o lukrativní povolání, a pokud se řídíte správnými instrukcemi, tak by se dalo říci, že se jedná i o bezpečné povolání.

Pravidlo první zní, vytáhněte data a poté zničte danou technologii. Pokud tak neučiníte, mohl by se vyslat varovný signál a kravaťáci by vás díky tomu našli.


Pravidlo druhé, znásilnění je jen pro amatéry. I únos má své profesionální standardy. Statistiky ukazují, že se korporace chtějí mstít až o 33 % více, pokud ke znásilnění dojde. Z čehož vyplývá jedno ponaučení, jděte jen za penězi.

Pravidlo třetí, poznej svoji oběť. Pokud unesete někoho, kdo patří do nižší sféry, nejspíš se vám to nevyplatí a výkupné bude malé, a pokud naopak unesete někoho z vyšší sféry, pak výkupné bude velké, ale může se stát, že si svoje vydělané peníze nebudete moci užít, protože z vás bude pouhý popel, který bude ležet na dně laciného cementu.

(Proto myslete chytře a nebuďte moc chamtiví.)

Protokol CNR

Jedná se o protokol, kterým se musí řídit všichni, pokud dojde k únosu. Jedná se o jednoduchou a přímočarou politiku, kdy korporace bude v bezpečí a vaši milovaní dostanou nejlepší šanci na přežití. Do transakce je ukryt malware, který odhalí pozici únosců a poté je vyslán taktický tým, aby vyhladil hrozbu.

(Ne vždy se podaří zachránit oběť.)

Ranní kontrola

Jste zaneprázdněný, a proto si nemůžete dovolit být nemocný, natož ztrácet čas u doktorů. Většina domácností v Zelené zóně má zabudovaný systém, pomocí kterého si o sobě zjistíte všechny zdravotní údaje. Tento systém vás sám od sebe upozorní, pokud je třeba, abyste si zašel na zdravotní prohlídku k vašemu lékaři.

(Šikovný pomocníček pro zaneprázdněné lidi.)

Foto a zdroj: Syfy

Diskuze /1

Lex Luthor

Zajímavé, v minulé epizodě bylo zrození Bena

10.1.2017 | 12:13:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama