Zdroj: Syfy
Přinášíme smutnou zprávu pro všechny fanoušky seriálu Incorporated. Stanice Syfy dnes vydala prohlášení, že se druhé série již nedočkáme. Co na tuto novinku říkáte a mrzí vás, že seriál nebyl obnoven pro druhou řadu?
Zdroj: Syfy
Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.
V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.
USA | 2016 | Ukončeno
1 sezóna
| Syfy
| 43 minut
Ben Larson žije v budoucnosti, kterou ovládají obří korporace. Vytváří si novou identitu, aby se infiltroval do jedné z těchto korporací, ve snaze zachránit ženu, kterou miluje. Čím výš se dostává, tím hůř zakrývá svou pravou identitu.
Obsazení:Dennis Haysbert (Julian Morse), Sean Teale (Ben Larson), Allison Miller (Laura Larson), Julia Ormond (Elizabeth Krauss), Eddie Ramos (Theo)
(více)
Diskuze /21
Romix01
No mě jebne… tak mě se konečně zalíbí nějaký seriál od Syfy a oni ho utnou..
Lyra
snad ho jednou obnovi
ScaryX čestný člen redakce
Krucifix… fakt jsem doufal, že tohle nám vydrží :-/
SerFirox
Poté, co obnovili Van Helsinga, jsem si fakt naivně myslel, že se to alespoň jedné řady ještě dožije. :/
#5 SolenderSolender
#4 SerFirox: Musím s tebou souhlasit. Jsem velice zarmoucen ztrátou tak kvalitního seriálu :- /
Jimmytp
sakra zas nedokončení seriál
tomasmachalekkkk
To si dělají prdel,ne :( Takže seriál mažu ze záložek.Opravdu tohle jsem nečekal.
dasti555
Tak toto ma moc mrzí :/ fakt som chcel vedieť ako to dopadne :/
janamarta
Dobrý seriál a takhle dopadne, to mně ani nenapadlo!
ked
Obnoví Van Helsinga ale tohle ne? …
DiverseShadow
Tak blbosti obnovujú ostošesť, ale akonáhle sa objaví kvalitný seriál nedožije sa 2. série :/
Phical
Tož toto je vážně škoda! Obrovská škoda! Musím říct, že seriál jsem si opravdu zamiloval a tohle zrušení je naprostý šok! Nu což, aslespoň se mužu pořád těšit na Dark Matter a The Expanse.. Zatím co tohle zrušení budu vstřebávat… :D
Kafka Tamura
Nj, sledovanost tragická (horší jak u zmiňované blbosti Van Helsing) a produkce asi nebyl úplný low-budget, tak se to dalo čekat.
L.Orsag8
Je to škoda Dark Matter je hodně Luxusní seriál a ten The Expanse podle doporučení na Edně a na CSFD je to hodně luxusní seriál tak už stahují aspon budu mít zase na co koukat !!!
Fifipek
tak to nepříjemně překvapilo :(
phill420
Hmm, tohle jsem opravdu nečekal. Je to škoda.
Kafka Tamura
Třeba jen někdo dostal špatnou obálku a ve skutečnosti se to týká jiného seriálu.
TOMASH
Mali by pre taketo pripady vzdy natocit este 1 diel, kt. by to radikalne ukoncil a po zruseni ho pustit…
Mia.Arden
Další seriál který je nedokončený, fakt zklamání, těšila jsem se a teď zas nic :-/
kiritko
jsou to zlí zabíječi světů :(
Bstevuliak
co to k-rva? tento seriál fakt nemuseli rušiť -_-