Incorporated Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.


6 0
8.2.2017

Ben přichází domů, kde ho přepadává jednotka z konkurenční firmy Inazagi. Vůdce této skupiny po něm vyžaduje veškeré informace o Everclearu. Ten ale odmítá vyzradit jakékoliv firemní tajemství, přestože míří zbraní na jeho ženu Lauru. Benova žena nakonec umírá, a on je celý potřísněný od její krve. Nakonec se ukazuje, že se jedná o pouhou simulaci, která ho měla za úkol prověřit. Ben tímto testem prochází, a stává se z něj nový starší viceprezident technologické kontrarozvědky.

Díky svému novému postavení míří do klubu Arcadia, kde se společně s Elenou odebírají do soukromé místnosti. Elena mu dává najevo, že už není tou ženou, kterou bývala. Ben odchází zpátky domů, ale hodlá se vrátit, aby odtamtud Elenu dostal. Nyní na scénu přichází pokojská, která s ní vede vážnou konverzaci o tom, aby Bena využila a svrhla tak všechny kravaťáky, kteří je využívali pro své potěšení. Ta dá na její rady a při příští návštěvě Bena svede.


Doma na něj čeká Hendrick, který mu přišel říct, že je nyní na útěku. Jeho dcera Hazel našla zařízení, které má z dob, kdy ještě žil v Červené zóně. Toto zařízení vzala Hazel do školy, kde jí ho následně učitelka zabavila. Nyní je jen otázkou času, kdy si pro Hendricka přijdou. Hendrick je nešťastný z toho, že musí opustit svoji dceru, ale nic jiného mu nezbývá, protože Hazel na život za zdí není připravená. Nakonec vše končí dobře, a Ben přenechává své a Eleny místo pro Hendricka a jeho dceru.

Theo a Terrence míří do Zelené zóny, kde na ně čeká zápas. Theo odmítá prášek, po kterým je agresivní a skáče do mělkého bazénu, kde na něj již čeká jeho protivník. Theo je po náročném boji poražen a je potopen v bazénu, odkud ho následně Terrence vyloví. Zpátky v Červené zóně se ho chystá zabít, ale to Theovi nevadí, a proto přivádí Anthonyho. Theo prosí, aby ho ušetřili. Nakonec vše končí tím, že nezabije ani jednoho, ale na oplátku Terrence získává nové informace, které může v budoucnosti využít pro své blaho.

První série končí tím, že se Ben s Laurou přestěhovávají do svého nového domu, ve kterém dříve bydlel Chad Peterson a jeho rodina. Terrence získává fotku Bena Larsona. Elena s pokojskou vymýšlejí plán, jak svrhnout klub Arcadia a Laura zjišťuje, že je těhotná.

V komentářích zanechte své dojmy z první série a napište nám, zda byste uvítali případnou druhou řadu.

Foto: Syfy

Diskuze /3

Daydreamer54

Sledoval jsem tenhle seriál s velkou chutí i když u nás stojí na okraji zájmu. Mně se ale moc líbil a bylo by fajn, pokud by měl pokračovat.

8.2.2017 | 22:21:04
tomasmachalekkkk

Seriál nebyl dokonalý ale na chvíle oddechu.Co mě nejvíce štvalo,že hlavní hrdina se tváří stále stejně.To už se mi více líbila jeho žena.Chtělo by to trochu jednoduší dějovou linii.Ale jen věc názoru.......­.druhou řadu by si určitě zasloužil

9.2.2017 | 11:14:57
227petr

Druhá řada nebude. Syfy ho neobnovila. :(

webmaster
27.2.2017 | 18:45:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Incorporated a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Rekapitulace

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Rekapitulace epizody Golden Parachute

Máme za sebou poslední díl seriálu Incorporated, a proto se pojďme poohlédnout, co vše se ve finálním díle přihodilo. Zároveň sledujte naše stránky, abyste nepropásli případné informace o druhé sérii.

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás