Indiana Jones
97/100 - 25×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Indiana Jones and His Desktop Adventure

Indiana Jones and His Desktop Adventure

V horečce nastoupené uvedením Windows 95 se všichni předháněli, kdo přispěchá se svými programy pro novou platformu, lákaní neodolal ani LucasArts a vytvořil jednu z nejodfláknu­tějších her historie.

0 0
15.8.2007

Fanoušci PC byli zmlsaní vynikajícím kouskem jménem Fate of Atlantis a tak houfně vyhlíželi další kousek s titulkem Indiana Jones ve jméně. Spousta z nich byla ochotna si proti svému přesvědčení pustit si na své PC nového pána, protože tenhle Indy jinak než pod Windows 95 nefungoval. Jaké bylo jejich zklamání, když se ze hry vyklubal kousek, který jejich vzoru nemohl konkurovat, byl tak maximálně nenáročným zpestřením jako bylo Hledání min nebo Solitaire. Dobrodružství a akce nula, jen pár kliků a byl konec…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama