Indiana Jones
97/100 - 25×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Indiana Jones and the Emperor´s Tomb

Indiana Jones and the Emperor´s Tomb

Zatím poslední klasická hra vychází z receptu, který se osvědčil pro Infernal Machine. Indyho dalšího dobrodružství se vrací do doby před II. světovou válkou a našince určitě potěší, že kromě mnoha exotických lokací navštíví i Prahu.

5 0
17.8.2007

Protože přílišná podobnost s Tomb Raiderem byla jedinou výraznou chybu Infernal Machine, rozhodli se tvůrci vrátit příběh zpět do doby před válkou a nechat Indyho opět kosit nacisty svými pěstmi. V roce 1935 se tak Indy vydává hledat ztracený poklad s názvem Heart of the Dragon, dříve než mu ho vyfouknou Němci a jejich kumpáni z Číny. Předěl pro Chrám zkázy a práce pro Lao Che se nekoná, přesto fandové najdou ve hře mnoho pěkných odkazů právě na film. Pochvalu si zaslouží grafika dotažená do nejmenších detailů, přesto si fanoušci na osvědčeném mixu 3D akce a rébusů najdou i pár frustrujících a nudných momentů. Přesto zážitek z hry mimořádný. Vyšlo pro PC, Playstation 2 a XBOX.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama