Indiana Jones
97/100 - 25×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Indiana Jones and the Fate of Atlantis (C64)

Indiana Jones and the Fate of Atlantis (C64)

Komu byly občasné pěstní souboje v „čtvrtém dílu“ málo, mohl se do sytosti vyřádit i v akční obdobě příběhu, která myslela nejen na majitele PC, Apple nebo Atari.

1 1
9.8.2007

Kromě základních platforem si akční verzi putování za Atlantidou mohli vychutnat ještě vlastníci C64 a ZX Spektrum, přesto se ukázalo, že tenhle žánr už pro Indyho moc není. Navíc v přímém srovnání například na PC byl vidět opravdu propastný rozdíl v grafice, pro samotné hraní byl také nezvyklý pseudo 3-D pohled zvrchu. Jen pro velké fandy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama