Indiana Jones
96/100 - 26×

Indiana Jones

Nejslavnější dobrodruh světa. Čtyři filmy, jeden seriál, mnoho her a comicsů. Slavný archeolog s bičem zůstává nedostižným vzorem filmového hrdiny.

USA | 1981 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | | 120 minut
hrají
Harrison Ford (Indiana Jones), John Rhys-Davies (Sallah), John Hurt (Harold Oxley), Jim Broadbent (Charles Stanforth), Julian Glover (Walter Donovan), Denholm Elliott (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa Schneider), Sean Connery (Henry Jones)

Disney+ údajně chystá seriál ze světa Indiany Jonese

Disney+ údajně chystá seriál ze světa Indiany Jonese

Filmová pentalogie o Indym skončí závěrečnou epizodou příští léto a původně se mělo jednat i o konec celé franšízy. Nyní ale podle několika respektovaných zahraničních webů vypluly na povrch nové zprávy o seriálovém spin-offu, který by měl dorazit na Disney+.

8 4
9.11.2022

Harrison Ford před několika měsíci potvrdil, že příští rok se s rolí Indyho rozloučí. Koneckonců je mu už osmdesát let a věk prostě nejde zastavit. Tvůrci v čele s režisérem Jamesem Mangoldem taktéž dlouhou dobu mluvili o epickém zakončení slavné ságy, nyní to ale vypadá, že kvantita převáží kvalitu. Namísto kin ale další Indy, respektive projekt z jeho světa, zamíří na malé obrazovky. Seriál totiž podle Variety chystá s Lucasfilmem streamovací služba Disney+.

Indyho filmová cesta končí, série ovšem pokračuje. Foto: Lucasfilm

O čem případná novinka bude, zatím není jisté. Podle několika spekulací se dočkáme modernější verze The Young Indiana Jones Chronicles a dočkáme se nového pohledu na mládí ikonického hrdiny. Pak je tu ale také možnost, že se série vydá žít vlastním životem bez Indyho přítomnosti. Už dříve se totiž spekulovalo, že herečka Phoebe Waller-Bridge, kterou uvidíme ve filmové pětce, převezme hlavní roli po Fordovi. Ať tak či onak, Lucasfilm evidentně plánuje Indyho sérii vytěžit na maximum po vzoru MCU a i když Ford pověsí bič na hřebík, do tajuplného světa Henryho Jonese Jr. ještě zavítáme.

Jste rádi, že Indyho série bude pokračovat?

Diskuze /5

Boudiccaw

ale to nemusí být vůbec špatné…:)

9.11.2022 | 7:57:50
Zilwicky

Uz štvorka bola neskutočné dojenie značky a teraz serial bez Forda alebo dokonca bez Jonesa? Eeeh..

9.11.2022 | 8:24:52
JakeDeffe

Jasný, však co by se mohlo pokazit… :D

9.11.2022 | 10:32:03
Carlos Matos

Indy bez Indyho? To bude zajímat koho? :D Taky hodně štěstí s dnešníma scénáristama. Ale tak co jim bude chybět na kvalitě a charismatu hlavní postavy, to doženou oblíbenou kulturní vsuvkou. A běda jak nebudete dávat plný počet vy všemožní isti!!!!

9.11.2022 | 12:49:08
fsada

No nevím … Bez Indyho to nebude asi ono ,ale tak zkouknuto , že jo … Nechám se překvapit … Radši od toho nic nečekám … :)

13.11.2022 | 0:43:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Indiana Jones online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama