Indiana Jones Pátý díl má problémy

Pátý díl má problémy

Pátý díl má problémy

Dočkáme se tedy někdy pátého dílu naší oblíbené série? V současné době se produkce opět nachází v problémech. Proč tomu tak je, se dočtete uvnitř článku.

2 9
29.6.2018

Disney a Lucasfilm nebyli spokojeni se scénářem k pátému dílu, o který se postaral Spielbergův dlouholetý spolupracovník David Koepp (Jurassic Park, War of the Worlds), proto najali Jona Kasdana, kterému se nejspíše dle jejich soudu povedlo napsat Solo: A Star Wars Story, k přepsání Koeppovy verze. Jelikož jsou práce na scénáři během na dlouhou trať, zpozdí se kvůli nim i natáčení pátého dílu. Steven Spielberg tedy v současnosti začíná s pracemi na novém West Side Story a Indyho dává na čas k ledu.

Místo Indyho se Spielberg může soustředit na Tryskáče a Žraloky. Foto: Seven Arts


Doufejme, že tento další odsun neuškodí obrazu celého snímku, ve kterém by Harrison Ford měl předat bič svému nástupci. Fordovi je v současnosti 76 let a s rolí chce čekat maximálně do svých osmdesátin, tedy do roku 2022. Můžeme jen spekulovat, zda se páté epizody nakonec dočkáme, nebo místo ní dostaneme nový reboot.

Jste spokojeni s novým scenáristou? Myslíte, že pátý díl nakonec bude?

Diskuze /1

Pavel 1963

Snad bude, Indy bez Forda – to je nemyslitelné

29.6.2018 | 15:29:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Indiana Jones 5

Natáčení pátého Indyho se kvapem blíží, proto nezapomeňte sledovat všechny novinky na našem fanwebu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Jak vznikl Indiana Jones

Vznik nápadu s Indiana Jonesem je už dnes prakticky legendou. Když se v létě roku 1977 Spielberg a Lucas poprvé vážněji zamýšleli nad filmem, určitě netušili, jaký úspěch je čeká…

Reklama

Indiana Jones online