Inhumans
61/100 - 70×

Inhumans

Po představení v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. si rasa genetických kříženců lidí a Kree – Inhumans vysloužila vlastní seriál, který se točí okolo mocné královské rodiny. Blackagar Boltagon a jeho kruh nejbližších přátel musí dohlížet na bezpečí celé rasy, která dlouhou dobu žila v odloučení od vnějšího světa.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Sonya Balmores (Auran), Anson Mount (Black Bolt), Isabelle Cornish (Crystal), Eme Ikwuakor (Gorgon), Ken Leung (Karnak), Ellen Woglom (Louise), Iwan Rheon (Maximus), Serinda Swan (Medusa), Mike Moh (Triton)

Postřehy z epizody Make Way For… Medusa

Postřehy z epizody Make Way For… Medusa

V dnešních postřezích se blíže podíváme na Maximův plán, který nesestává pouze z vlády nad Attilanem. Dočkali jsme se také několika odkazů na komiksy, z nichž je ten největší spojen s královským rádcem Karnakem.

13 0
20.10.2017

Název epizody

Čtvrtá epizoda serálu Inhumans dostala tradičně pojmenování po jednom z Inhumanských komiksů. Tentokrát se jedná o Amazing Spider-Man Vol. 1 62 z roku 1968. Tehdy byly Inhumans považováni za jakési částečné padouchy. Medusa se světu představila jako členka Frighful Four, kdy spolu se Sandmanem, Wizardem a Paste-Pot Petem páchala zločin. Black Bolt a ostatní bojovali s Fantasickou čtyřkou, dokud jaksi nevyšlo najevo, že jsou na stejné straně.

Tenhle příběh vypráví o potyčce Spider-Mana a Medusy, kdy majitel výrobny spreje na vlasy přesvědčil pavoučího hrdinu, aby bojoval s Medusou, čímž by propagoval jeho drahocenný produkt. Spider-Man naštěstí obchodníkovu lest prohlédl a nechal Medusu jít.

Karnakovo oblečení

Pokud čtete nejnovější komiksy od Marvelu, jistě vám neuniklo, že se tvůrci při vytváření Karnakova civilního oblečení inspirovali velmi populárním kostýmem. Karnak ve starších komiksech zemřel, a jakožto mistrný hledač slabin nalezl slabinu i v samotné smrti a ožil. Hned poté zneškodnil svého náhradníka na postu poradce, kterým byl zlotřilý Lineage. Od té doby až dodnes vystupuje v novém drsnějším kostýmu, jenž svou popularitou předčil ten původní.

Maximův plán

Maximově snaze vládnout Attilanu a obsazení Země již víme. Nyní však vyšlo najevo, že zřejmě opravdu žádné schopnosti nemá, a proto se spolčil s genetikem Evanem Declanem, který má s pomocí Black Boltova DNA napravit jeho současný problém. Black Bolt však s pomocí Medusy z Declanova zařízení unikl. V následujících epizodách budeme zřejmě sledovat Auranin hon na bývalého krále, kdy jej bude muset chytit a odvléct zpět do střediska.

FOTO: ABC, Marvel

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: …And Finally: Black Bolt

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje: @SerFirox a @KlarkaP

Sedí na verze:

  • S01E08.HDTV.x264-SVA
  • S01E08.720p.HDTV­.x264-AVS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Chcete-li podpořit překladatele Inhumans a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z finále první řady

Postřehy z finále první řady

První řada Inhumans je již za námi. Poslední epizody byly samozřejmě akčnější a přinesly nám několik odpovědí, ale i nových otázek. Kdo by mohl být tajemným nepřítelem a jak dopadli naši hrdinové? Na tyto otázky vám odpovíme v našich postřezích.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama