Intelligence
79/100 - 62×

Intelligence

Josh Holloway (Lost) se objevuje v roli agenta, jemuž je implantován jako jedinému člověku na světě mikročip, který jej dovede připojit k různým komunikačním kanálům, díky čemuž má přístup ke všem informacím na internetu, z telefonních hovorů a z dat přenášených satelitem. To využije při řešení případů se svou jednotkou z US Cyber Command.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 40 minut
hrají
Josh Holloway (Gabriel Vaughn), Meghan Ory (Riley Neal),


Recenze seriálu Intelligence podle spoilertv.com

Recenze seriálu Intelligence podle spoilertv.com

Jeden z redaktorů serveru spoilertv.com měl možnost získal screener pilotního dílu tohoto nového seriálu a podělil se o své dojmy s ostatními čtenáři. Přinášíme přehled některých důležitých bodů této před-recenze.


1 0
2.1.2014

O čem tento seriál je?

Jak jste již mohli zjistit z ukázek, které televizní stanie zveřejnila, seriál se točí okolo Gabriela, tajného agenta, kterému byl do mozku implantovén čip. Tento čip mu umožňuje přístup k jakékoliv informaci na světě. Čip vytvořil doktor Shenendoah Cassidy (John Billingsley), který však z agentury, pro kterou Gabriel pracuje, nedávno odešel do důchodu. Protože Gabriel a jeho mikročip je velmi cenný, pověří Gabrielova nadřízená Lilian Strand (Marg Helgenberger) agentku Riley Neal (Meghan Ory) ochranou Gabriela před jinými agenty, ale i před jeho vlastní lehkomyslností.


O co šlo v pilotním díle?

Už v první scéně vidíme, čeho je Gabriel díky této super-technologii ve své hlavě schopný. O hlavní zápletku pilotního dílu se postarají únosci, kteří zajmou dříve zmíněného doktora Cassidyho, který mikročip sestrojil. Kromě toho se Gabriel snaží pomocí mikročipu nalézt svou ženu, kterou již několik let pohřešuje. Obě tyto dějové linie představují velmi zajímavý příslib pro další díly.

Co se stane v dalších dílech?

Stejně jako většina ostatních pilotů, i Intelligence skončí zajímavým cliffhangerem, který může znamenat několik různých dějových linek. Z prvního dílu však není jasné, které to budou. Na první pohled to vypadá, že se bude jednat o řešení jednotlivých případů, a epizody budou propojeny bojem se stejným nepřítelem a hledáním Gabrielovy ženy. Toto však může být potvrzeno až dalšími díly.

Proč bych měl tento seriál sledovat?

Protože je vážně skvelý! Vážně, kdo by nechtěl mít v hlavě mikročip, díky kterému bude mít přístup ke všem informacím světa? Hlavní zápletka je zajímavá, stejně jako vedlejší dějové linky. Josh Holloway a Marg Helgenberger působili dlouho a úspěšně v seriálech Lost a CSI, takže lze očekávat, že budou mít dost zkušeností. Meghan Ory hrála v Once upon a time pouze ve vedlejší roli, ale přesto je také velmi dobrá. A dobrou práci odvádějí i herci ve vedlejších rolích.

Co se mi nelíbilo?

Podle mého názoru byl pilot velmi dobrý a nebylo v něm vysloveně něco, co by se mi nelíbilo. Myslím, že herci ve vedlejších rolích nedostali tolik prostoru, kolik by si zasloužili, ale to se může zlepšit v příštích dílech. Jediná věc, na kterou upozornili i fanoušci, se týká plakátů k tomuto seriálu, na kterých je pouze Josh Holloway, přestože úloha ostatních postav je pro děj seriálu také velmi důležitá.

Myslím si, zda seriál Intelligence získá další sezónu?

Na začátek špatná zpráva: ani jeden seriál CBS odvysílaný během mezisezón nebyl obnoven pro další řadu a osud Hostages, jejichž slot Intelligence získá, nebyl nejrůžovější. Ale nyní dobré zprávy: Intelligence bude mít premiéru ve speciálním čase, díky kterému snad přitáhne dostatek diváků. CBS se také dlouhodobě daří prohazovat časy svých seriálů tak, aby se jednotlivé žánrově podobné dobře doplňovaly, přičemž úspěšných seriálů, které sdílí žánr s Intelligence, má CBS ve svém portfoliu poměrně dost. Více o šancích na obnovení budeme vědět až poté, co budou zveřejněny první výsledky sledovanosti.

Dáte tomuto seriálu šanci?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S01E13: Being Human

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Release: Intelligence.US­.S01E13.HDTV.x264-LOL

Překlad: 100%

Korekce: 100%

Titulky k tomuto seriálu pro vás budou překládat: @SheriffWhite, @quajak@Dajw

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!