Interview with the Vampire
80/100 - 7×

Interview with the Vampire

Seriál sleduje epický příběh lásky, krve a nástrah nesmrtelnosti Louise de Pointe du Laca, který je vyprávěn novináři Danielu Molloyovi. Louis, popuzen omezeními svého života coby černocha v New Orleans na začátku 20. století, neodolá nabídce od prostopášného Lestata de Lioncourta na dokonalý únik – že se k němu připojí coby jeho upíří společník. Založeno na ikonickém románu od Anne Rice.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AMC | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Nadpřirozený
hrají
Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: In Throes of Increasing Wonder

  S01E01: In Throes of Increasing Wonder

  Louis de Pointe du Lac žije v roce 1910 v New Orleans jako správce jeho rodinného bohatství. Když se seznamuje s upírem Lestatem, Louisův život se začne nadpozemským způsobem rozpadat. V roce 2022 vypráví Louis svůj příběh novináři Danielu Molloyovi.

  2.10.2022
  1 hodina 6 minut
 • S01E02: After the Phantoms of Your Former Self

  S01E02: After the Phantoms of Your Former Self

  Louis začíná žít svůj život upíra a učí se pravidla vampirismu od svého stvořitele a společníka Lestata. Louis odhaluje odlišnosti mezi ním a Lestatem. V Dubaji Louis odhaluje Molloyovi více o svém moderním upířím životě.

  2.10.2022
  49 minut
 • S01E03: Is My Very Nature That of a Devil

  S01E03: Is My Very Nature That of a Devil

  Louis pokračuje ve svém životě coby byznysmena ve Storyvillu. Když do města přijede jeho starý známý, Louisův vztah s Lestatem si projde zkouškou. Louisův byznys se proplete s rostoucím napětím v New Orleans, což vede k nové kapitole v Louisově upířím životě.

  9.10.2022
  42 minut
 • S01E04: The Ruthless Pursuit of Blood with All a Child's Demanding

  S01E04: The Ruthless Pursuit of Blood with All a Child's Demanding

  Claudiina přeměna v náctiletou upírku zcela změní životy Louise a Lestata. Když Claudia pokládá čím dál více otázek, Louis s Lestatem jsou nuceni čelit otázkám o přeměně náctiletých upírů. Claudia se rovněž dozvídá temnou skutečnost o svém novém životě.

  16.10.2022
  43 minut
 • S01E05: A Vile Hunger for Your Hammering Heart

  S01E05: A Vile Hunger for Your Hammering Heart

  Claudia opouští domov kvůli studijnímu pobytu a aby se také více dozvěděla o upírech. Mezitím žijí Louis a Lestat svým životem během hospodářské krize a obdrží překvapivé novinky od Louisovy sestry. Když se Claudia navrací, napětí v rodině se blíží k bodu varu.

  23.10.2022
  45 minut
 • S01E06: Like Angels Put in Hell by God

  S01E06: Like Angels Put in Hell by God

  Lestat se pokouší usmířit se s Louisem. Upíří rodina se rozhodne dát společnému soužití ještě jednu šanci. Překvapivé činy Lestata vedou rodinu k rozhodnutí jednou provždy opustit New Orleans. V Dubaji si Molloy uvědomí něco šokujícího.

  30.10.2022
  47 minut
 • S01E07: The Thing Lay Still

  S01E07: The Thing Lay Still

  Upíří rodina plánuje po velkolepém Mardi Gras bálu opustit město. Claudia a Louis operují bez Lestatova vědomí. V Dubaji Louis odhalí nový komponent k interview, který mění všechno.

  6.11.2022
  50 minut

Stav titulků

Epizoda S01E07: The Thing Lay Still

cz5%

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Nepřehlédněte

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Před týdnem se začal na AMC vysílat seriál Interview with the Vampire, který se inspiruje knižní předlohou od Anne Riceové. Tato autorka má však na svém kontě mnohem více knih a AMC má práva na televizní zpracování všech. A celý tento nadpřirozený svět bude znám pod názvem Immortal Universe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama