Interview with the Vampire
74/100 - 14×

Interview with the Vampire(Anne Rice's Interview with the Vampire)

Seriál sleduje epický příběh lásky, krve a nástrah nesmrtelnosti Louise de Pointe du Laca, který je vyprávěn novináři Danielu Molloyovi. Louis, popuzen omezeními svého života coby černocha v New Orleans na začátku 20. století, neodolá nabídce od prostopášného Lestata de Lioncourta na dokonalý únik – že se k němu připojí coby jeho upíří společník. Založeno na ikonickém románu od Anne Rice.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AMC | 60 minut
žánr
Drama, Hororový, Nadpřirozený
hrají
Jacob Anderson (Louis de Pointe du Lac), Sam Reid (Lestat de Lioncourt), Bailey Bass (Claudia), Eric Bogosian (Daniel Molloy)

Interview with the Vampire

Interview with the Vampire je upířím seriálem, který sleduje epický příběh lásky, krve a nástrah nesmrtelnosti Louise de Pointe du Laca, který je vyprávěn novináři Danielu Molloyovi. Louis, popuzen omezeními svého života coby černocha v New Orleans na začátku 20. století, neodolá nabídce od prostopášného Lestata de Lioncourta na dokonalý únik – že se k němu připojí coby jeho upíří společník.

Seriál Interview with the Vampire je připravila kabelovka AMC a představila jej v říjnu 2022 jako první počin ze seriálového univerza Immortal Universe, který jako další doplní seriál Mayfair Witches. Za vznikem seriálu stojí Rolin Jones, který se nechal inspirovat stejnojmenným románem od spisovatelky Anne Riceové. Je to již podruhé, co byla její kniha zfilmována. Poprvé to bylo v roce 1994 a ústřední duo ve filmu Interview s upírem ztvárnili Tom Cruise a Brad Pitt.


(Plakát k první sérii. Foto: AMC)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Za mě osobně nádherný zpracování. Příběh je vyprávěný s citem a je podrobnější než ve filmu. Vztah Lestata a Louise je tu probíraný víc do hloubky než ve filmu a u obsazení musím vyzdvihnout Sama Reida jako Lestata – to byla dokonalá volba. To jakým způsobem se Lestat dívá na Louise, jakým tónem na něj mluví…tu lásku k Louisovi mu prostě musíte věřit…úžasný Lestat!! No rozhodně doporučuju, za mě osobně skvělý a už se nemůžu dočkat druhé série.

27.1.2023 | 21:46:10
Arianus

Moderni zpracovani starych problemu lidske duse, vzvrhnute do vsi te odpornosti bey korektnosti, skrze zrcadlo upiru. Za me stoji videt, nelituji.

30.10.2022 | 20:03:06

Stav titulků

Epizoda S01E07: The Thing Lay Still

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Nepřehlédněte

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Interview s upírem je jen počátkem Immortal Universe

Před týdnem se začal na AMC vysílat seriál Interview with the Vampire, který se inspiruje knižní předlohou od Anne Riceové. Tato autorka má však na svém kontě mnohem více knih a AMC má práva na televizní zpracování všech. A celý tento nadpřirozený svět bude znám pod názvem Immortal Universe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama