Isle of the Dead
0/100 - 0×

Isle of the Dead

Po událostech seriálu The Walking Dead se Maggie a Negan ocitají v ruinách dříve velkolepého města New York. Ten je plný chodců, kteří stále ovládají celý svět.

USA | 2023 | Plánováno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický

Představitel Negana byl v šoku, že stanice oznámila jeho seriál už tak brzo

Představitel Negana byl v šoku, že stanice oznámila jeho seriál už tak brzo

Když byl nedávno oznámen další seriál ze světa The Walking Dead, který bude zaměřený na Negana a Maggie, všichni byli překvapeni. Stejně překvapený byl i samotný Jeffrey Dean Morgan, který Negana hraje.

6 0
27.3.2022

Všechny fanoušky Negana Smithe zajisté potěšilo, že stanice AMC oznámila, že po konci původního seriálu The Walking Dead se kromě seriálu o Darylovi a Carol dočkáme také dalšího seriálu, který bude sledovat putování Negana a Maggie do New Yorku. V šoku byl i samotný herec Jeffrey Dean Morgan, který nechápe, proč to stanice prozradila už nyní:

Teď, když oznámili tenhle spin-off, můžu říct, že asi nezemřeme. Spoiler. Promiňte! Pořád si nejsem tak úplně jistý tím, proč to oznámili už teď. Pro mě samého to byl trochu šok.


(Ani sám herec nečekal, že jeho seriál bude oznámen už teď. Foto: AMC)

Oznámení je zajisté nepochopitelné, protože teď víme, že ať už se v poslední sérii původního seriálu stane cokoliv, Negan a Maggie to přežijí, a také to dává otazník nad Neganovu novou ženu Annie a jejich zatím nenarozené dítě. Tady však půjde spíše o marketing ze strany stanice AMC, než že by to chtěli prozradit sami tvůrci.

Kromě toho také prozradil, že seriál se bude natáčet přímo v New Yorku. To je velmi zajímavé, protože natáčení přímo v New Yorku bude určitě mnohem složitější než jinde. Třeba původní seriál se pořád natáčí v Atlantě, i když se děj seriálu již několik let odehrává blízko Washingtonu. „Budeme natáčet na Manhattanu, takže to budu mít kousek domů, což je super. Myslím, že vidět zombie přímo na Manhattanu bude fantasticky skvělé. Jsem z toho skutečně nadšený,“ prozradil Jeffrey Dean Morgan.

Zdroj článku: Comic Book (první článek, druhý článek)

Diskuze /4

Akul

Ten předposlední odstavec, to je google překladač? :-D

#2 Xavik
27.3.2022 | 21:50:46
Xavik

#1 Akul: Co to plácáš?

admin
28.3.2022 | 9:05:29
Lucille33

Super, aspoň budem ďalej vidieť Negana

29.3.2022 | 16:32:16
FenixNC

Po dlouhé době mám, co se WD universa týče, z něčeho radost, na tenhle seriál se těším a taky jsem rád, že se to oddělí od všech dalších postav, protože už jich je strašně moc. Nesnáším ten trend WD věnovat jednu sérii jedné postavě, to ten seriál u mě setlo na nulu. Zvlášť, když mě většina postav už vůbec nebaví (od S4 jich je čím dál víc) a postupem času už je Negan skoro jediný, koho mě baví sledovat. U žádného jiného seriálu jsem to tak neměl ještě :D

Taky je paráda, že i herce Negana ta role baví, to je důležité… Negan / Maggie / Manhattan… paráda. Doufám že se to uchytí a moc se na to těším. Docela bych si užil i to, kdyby to býval starý Negan, ikdyž si myslím, že to tak neudělají.

Jsem i rád, že tenhle seriál končí a nahradí ho nové (snad poprvé, obvykle to se seriály rád táhnu hromady sérií, když tomu stanice dá šanci, ale tady ani náhodou už).

Doufám, že vzniknou časem i projekty vzdálené i více let, ať už čerstvě po (FTWD bylo nepovedené) a nebo desítky let po.

8.4.2022 | 11:33:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama