iZombie S04E07: Don't Hate the Player, Hate the Brain

S04E07: Don't Hate the Player, Hate the Brain

S04E07: Don't Hate the Player, Hate the Brain

Poté, co sní mozek svobodného playboye, míří Liv společně s Ravim a Clivem do klubu. Majorovi je přidělen velmi důležitý úkol a Clive se potýká s dohodou, kterou uzavřel s Dale.

cz sk
16.4.2018
814 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tuan Quoc Le
Scénář: Sara Saedi

Hrají: Rose McIver (Olivia Moore), Rahul Kohli (Ravi Chakrabarti), Malcolm Goodwin (Clive Babineaux), Robert Buckley (Major Lilywhite), Aly Michalka (Peyton Charles), Robert Knepper (Angus McDonough), Bryce Hodgson (Don E), Jessica Harmon (Dale Bozzio) Daniel Bonjour (Levon Patch), Kurt Evans (Floyd Baracus), Robert Salvador (detektiv Cavanaugh), Laysla De Oliveira (Zoe Ward), Bar Paly (Amanda), Ella Cannon (Rachel Greenblatt), Ryan Jefferson Booth (Dino), Adam Greydon Reid (Harris), Micah Steinke (Stan), Giacomo Baessato (Russ Roche), John Bregar (Max Roberts), Jaren Brandt Bartlett (Tucker Fritz), Elfina Luk (Joyce Collins),…

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Liv jako playboy neměla chybu a Major se chova fakt blbě a jsem zvědav na Liv jak se ji to povede.

14.5.2020 | 17:27:58
Metfak

Tenhle mozek stál za to… :)

16.6.2018 | 19:16:55
arthurcz

Dobrej mozek ;)

24.5.2018 | 22:33:00
dannymoro58

Ha! Tak to bylo vtipné! :D

redaktor
5.5.2018 | 7:46:43
Lex Luthor

Liv, jao playboy byla super

17.4.2018 | 16:14:21

iZombie
90/100 - 190×

iZombie

Má ráda váš mozek. Dokonce si myslí, že je naprosto k sežrání. Jedna ze studentek medicíny je totiž zombie a dostane práci u policejního koronera. Aby si zachovala svou lidskou tvář, musí pravidelně svačit mozky mrtvol, se kterými se koroner dennodenně setkává. S každým snědeným mozkem se jí ale do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého a díky nim tak pomáhá policii řešit případy.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Detektivní, Fantasy, Komiksový
hrají
Rose McIver (Olivia "Liv" Moore), Rahul Kohli (Ravi Chakrabarti), Malcolm Goodwin (Clive Babineaux), Robert Buckley (Major Lilywhite), David Anders (Blaine DeBeers), Aly Michalka (Peyton Charles), Bryce Hodgson (Don Eberhard), Jessica Harmon (Dale Bozzio), Robert Knepper (Angus McDonough), Jason Dohring (Chase Graves), Daniel Bonjour (Levon Patch),

Stav titulků

Epizoda S05E09: The Fresh Princess

cz78%

Titulky pro vás připravují: Airoch, @LadyAlex, @tominotomino

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Aktualizace: Práce na devátém díle pokračuje. Dělám na nich ve volnu mezi překládáním aktuálních seriálů, takže mějte strpení. Ještě jednou se omlouváme za dlouhé čekání.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců