iZombie
89/100 - 197×

iZombie

Má ráda váš mozek. Dokonce si myslí, že je naprosto k sežrání. Jedna ze studentek medicíny je totiž zombie a dostane práci u policejního koronera. Aby si zachovala svou lidskou tvář, musí pravidelně svačit mozky mrtvol, se kterými se koroner dennodenně setkává. S každým snědeným mozkem se jí ale do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého a díky nim tak pomáhá policii řešit případy.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Detektivní, Fantasy, Komiksový
hrají
Rose McIver (Olivia "Liv" Moore), Rahul Kohli (Ravi Chakrabarti), Malcolm Goodwin (Clive Babineaux), Robert Buckley (Major Lilywhite), David Anders (Blaine DeBeers), Aly Michalka (Peyton Charles), Bryce Hodgson (Don Eberhard), Jessica Harmon (Dale Bozzio), Robert Knepper (Angus McDonough), Jason Dohring (Chase Graves), Daniel Bonjour (Levon Patch),

S05E04: Dot Zom

S05E04: Dot Zom

Liv, Clive a Ravi vyšetřují podezřelou smrt Cornella Pierceye, ředitele úspěšné společnosti Piercey Corp, která vyvíjí mobilní aplikace o dopravě. Jeho bývalá přítelkyně Melissa Schultz nyní vede tuto společnost a prozradí Liv a Cliveovi něco zajímavého. Mezitím se Peyton zaměřuje na udržení pozitivních vztahů k zombie ve městě a Blainea zaujme Al Bronsonová z magazínu Bluster, jelikož není vůbec taková, jakou ji očekával.

cz sk
23.5.2019
693 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, jsem rad že už se objevil BLaine a je zpět v sedle, a jsem zvědav jaky ten članek nakonec bude a jsem zvědav jak to bude dal a co planuje ten novy zahadny hrač a proč chce špeha uvnitř Liviny sitě.

21.5.2020 | 15:08:31
LuliLuli92

ooooooooooooo dobryyyy

26.4.2020 | 22:47:18
Lex Luthor

Blaine je zpět a vrátilo se to do starých kolejí. Super

25.5.2019 | 16:45:10

Stav titulků

Epizoda S05E09: The Fresh Princess

cz78%

Titulky pro vás připravují: Airoch, @LadyAlex, @tominotomino

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Aktualizace: Práce na devátém díle pokračuje. Dělám na nich ve volnu mezi překládáním aktuálních seriálů, takže mějte strpení. Ještě jednou se omlouváme za dlouhé čekání.

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama