iZombie Co můžeme očekávat od páté série?

Co můžeme očekávat od páté série?

Co můžeme očekávat od páté série?

Přichystali jsme pro vás shrnutí novinek o příběhu páté série a také jedno castingové oznámení. Dočká se Liv konečně vztahu, který neskončí smrtí jejího protějšku? Jak si poradí Major a Peyton se svými novými pozicemi? Bude zombie virus vyhuben? To si můžete přečíst uvnitř článku.

12 0
11.1.2019

Jak už bylo dříve ohlášeno, pátá série bude pro seriál iZombie tou poslední a tudíž se dočkáme řádného završení příběhu o zombících v Seattlu. Níže se můžete dozvědět, co nás v této řadě bude čekat, a aby to bylo přehledné, rozdělili jsme vše do jednotlivých odstavů.

Najde Liv konečně někoho, s kým může mít nějakou budoucnost a nezemře?
Problém se všemi jejími příteli byl v tom, že žádný z jejich představitelů nepodepsal smlouvu na více sezón a také nebyli povýšeni na hlavní postavy, díky čemuž by se mohli objevovat i v dalších sériích. Jelikož je toto ale poslední série, tak nebude potřeba nikomu prodlužovat smlouvu. Tím pádem je zde možná vyhlídka, že Liv s někým dojde ke štěstí. Uvidíme, zda to bude s Majorem, se kterým nyní moc nevychází, jelikož jej viní z Levonovy smrti, anebo s někým úplně novým.


(Liv to s jejím posledním přítelem opět nevyšlo.)

Mají Liv a Major šanci na vztah?
Tvůrci slibují, že osud jejich vztahu bude do konce série zodpovězen.

Bude Liv pokračovat ve své roli Renegáta?
Tvůrci již od čtvrté série chtěli, aby Liv vyčnívala i mezi tisíci zombíky v Seattlu a stala se pro všechny hrdinkou. Proto jí vymysleli roli Renegáta, s kterou bude pokračovat i v další řadě.

Jak si Major poradí se svou novou pozicí?
Major je nyní v čele Fillmore-Gravesu. Ale ne každý v této firmě je s tím spokojený. Určitě se zde objeví někdo, kdo bude stát proti Majorovi a jeho směru řízení firmy. Jeden z problémů určitě bude i ten, že Major nechal Blainea a Don Eho řídit mozkový průmysl ve městě. Jeden z problémů, které se Major bude snažit vyřešit, je, jak nakrmit město plné zombie.

(Major převzal Chaseovu funkci.)

S novou pozicí si musí poradit i Peyton.
Dokud se ve městě neuskuteční volby na úřad starosty, bude tuto pozici zastávat Peyton. Čeká tak na ni významná role v politice a nese zodpovědnost za celé město. Přibližně v polovině série se bude muset potýkat s nějakými pracovními problémy a budeme si muset počkat až na konec, abychom zjistili, jestli dále bude zastávat úřad starostky, nebo jí tato pozice bude odebrána. Měli bychom se dokonce dočkat rozepře mezi jejím úřadem a Fillmore-Gravesem, který vede Major, jelikož to, o co oba usilují, nemusí být to samé.

Bude zombie virus vyléčen?
Pravděpodobně ano, ale nic není jisté. V seriálu máme doktora, který se snaží přijít s řešením, jak vyléčit všechny zombie. Ale povede se to? To se nejspíš dozvíme až v závěru seriálu.

(Podaří se Ravimu vyléčit zombiismus?)

Kromě těchto informací pro vás máme také jednu novinku o obsazení. Bývalý americký basketbalista Kareem Abdul-Jabbar byl obsazen do role zombíka Zeda, který je jedním z členů městského zastupitelstva, kterému se ze Seattlu nepodařilo uprchnout před vztyčením zdí kolem města. Jeho role by měla být jen hostující, tudíž bychom se jej měli dočkat pouze v jedné či dvou epizodách.

Zdroj: TVLine, TVLine, TVLine

Foto: The CW

Diskuze /2

FValek

Pro koho je článek, pro fanoušky nebo pro cizí? :D „V seriálu je doktor, který…“, no tak Ravi ne? :D

11.1.2019 | 16:00:37
Lex Luthor

Super těším se na květen

11.1.2019 | 16:42:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E07: Filleted to Rest

cz85%

Titulky pro vás připravují: Alki, @LadyAlex, @Lenka_211
Přečasy: @tominotomino

Přečas na verzi ION10 a NTb provádíme automaticky. O přečasy na jiné verze si zažádejte v komentářích u konkrétních titulků.

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců