iZombie Co nás čeká v 11.-12. dílu?

Co nás čeká v 11.-12. dílu?

Co nás čeká v 11.-12. dílu?

V nadcházejících epizodách se můžeme těšit na mozky konspiračního teoretika, který Liv a Blaine obdaří značnou paranoiou, a dále pak na mozek někoho z Raviho minulosti.


9 0
12.6.2017

11. Conspiracy Weary

Datum premiéry: 13. června 2017

Pošlete kavalérii… Liv a Blaine musejí zachránit jednoho ze svých zombíků. V tomto díle oba snědí mozek konspiračního teoretika, takže následná paranoia je zajištěna. Jak jejich honba za konspiračními teoriemi, které mohou, ale nemusí být skutečné, pokračuje, Liv si zároveň prověřuje Majorovu novou kamarádku. Ravi učiní překvapivý objev.


12. Looking for Mr. Goodbrain, Part 1

Datum premiéry: 20. června 2017

První část letošního finále… Když Liv sní mozek někoho z Raviho minulosti, nejenže ji to nabádá vyspat se s každým mužem v Seattlu, ale zároveň začíná mít velmi intimní vize o Ravim. Mezitím Major stojí před velkým rozhodnutím.

Diskuze /2

FValek

Očividně dost lajdácký překlad… „Liv si zároveň prověřuje Majorova nového kamaráda“, tam má být tu jeho přítelkyni novou, teda „kamarádku“ jak sama sebe nazvala…

#2 Moreene
12.6.2017 | 2:05:31
Moreene

#1 FValek: Překládala jsem to a přednastavila článek před pár týdny, kdy ještě nebylo jasné, zda „Major's friend“ bude žena nebo muž. Opraveno.

webmaster
13.6.2017 | 0:28:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá řada

Foto: CW

Čtvrtá řada seriálu iZombie:

  • Bude!
  • premiéra v midseason, přesné datum zatím není známo

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců