iZombie Angus McDonough

Angus McDonough

Angus McDonough

Blaineův odcizený otec, který je proměněn v zombie.

Sezóny 3
2015 - 2018

Angus pracoval jako majitel realitní společnosti. On a jeho otec spolu nikdy nevycházeli. Angusovým synem je Blaine, kterému ze začátku pomáhal, aby mohl Blaine rozjet svůj vlastní byznys. Bohužel všechny Blaineovy obchody zkrachovaly, tak se Angus rozhodl Blainea již nefinancovat. Kvůli tomu nejspíš začal Blaine s prací pro Mr. Bosse.

Angusův vztah s Blainem je plný vzájemného pohrdání. Blaine svého otce nenávidí za to, jak se choval k dědečkovi, jehož byznys se snažil Angus přebrat. Navíc Angus přehlížel, když byl Blaine zneužíván svou chůvou, a Angus na něj uplatňoval fyzické tresty.


Po mnohých událostech Blaine Anguse přemění na zombie. Následně Angus skončí svázán ve studni, kam jej strčí Blaine. Na začátku čtvrté série se z ní však dostává ven a začne působit jako prorok v kostele pro zombie.

Foto: The CW

Angus McDonough je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E07: Filleted to Rest

cz85%

Titulky pro vás připravují: Alki, @LadyAlex, @Lenka_211
Přečasy: @tominotomino

Přečas na verzi ION10 a NTb provádíme automaticky. O přečasy na jiné verze si zažádejte v komentářích u konkrétních titulků.

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců