Reacher
94/100 - 48×

Reacher

Když vysloužilého vojenského policistu Jacka Reachera zatknou za vraždu, kterou nespáchal, octne se uprostřed smrtícího komplotu nečestných policistů, pochybných podnikatelů a intrikářských politiků. Jack musí jen s pomocí vlastního důvtipu zjistit, co se děje v Margrave v Georgii. Založeno na knižní sérii Jack Reacher od Lee Childa.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

S01E06: Papier

S01E06: Papier

Zatímco je město pobouřeno další vraždou, Reacher zamíří do New Yorku, kde se dozvídá pravdu o nezákonných kšeftech v Margrave. Roscoe bojuje o život v lesích.

cz sk
4.2.2022
49 minut

Základní info:

Režie: Omar Madha
Scénář: Aadrita Mukerji

Hrají: Alan Ritchson (Jack Reacher), Malcolm Goodwin (Oscar Finlay), Willa Fitzgerald (Roscoe Conklin), Chris Webster (KJ Kliner), Bruce McGill (Grover Teale), Jonathan Koensgen (Stevenson), A.J. Simmons (Dawson Kliner), Hugh Thompson (Baker), Willie C. Carpenter (Mosley), Martin Roach (Picard), Kristin Kreuk (Charlene Hubble), Marc Bendavid (Paul Hubble), Currie Graham (Kliner Sr.), Dylan Trowbridge (Dale), Alexandra Castillo (Stephanie Castillo), Ava Cheung (Lucy Hubble), Ava Louise Murchison (Tally Hubble), Siamak Samie (Ramirez), Sebastian Buitrago (Salazar), James Millington (Lloyd), Erniel Baez (Diaz),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
davidt

U jednoho z předchozích dílů jsem napsal, že je fajn, že se seriál drží knížky. No, už to tak úplně pravda není. Jack Reacher v seriálu řídí auto a běhá! A také tam byl odkaz na Harryho Pottera. Ale co, je to nářez, všem doporučuju.

7.2.2022 | 23:28:21

Filtr seriálů
Reklama