Jack Ryan
91/100 - 72×

Jack Ryan(Tom Clancy's Jack Ryan)

Populární hrdina Jack Ryan se vrací zpět, avšak tentokrát v seriálové podobě. Opět budeme sledovat příběhy tohoto analytika CIA na jeho misích.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
John Krasinski (Jack Ryan), Wendell Pierce (Jim Greer), Abbie Cornish (Cathy Mueller)

Michael B. Jordan se představuje v prvním traileru na snímek Without Remorse

Michael B. Jordan se představuje v prvním traileru na snímek Without Remorse

Populární herec Michael B. Jordan si zahraje hlavní roli ve filmové adaptaci díla Toma Clancyho Without Remorse, která debutuje už brzy na Amazon Prime Video. Podívejte se na první trailer.

5 1
3.3.2021

Po dlouhých odkladech se snímek Without Remorse konečně objeví na streamovací službě Amazon Prime Video. Amazon koupil práva na uvedení od studia Paramount Pictures poté, co se naplno rozjela koronakrize a exkluzivně jej uvede 30. dubna. Snímek sleduje osudy Johna Kellyho, jemuž Rusové zavraždili manželku a on se tak dostane na stopu mezinárodního spiknutí. Z Clancyho předlohy vychází velmi volně, podobně jako seriál Jack Ryan, v hlavní roli se pak objeví Michael B. Jordan (Black Panther). Proti Kellymu stane padouch Clay, jehož si zahraje Guy Pearce (Bloodshot) a tohoto zloducha se vedle hlavního hrdiny budou snažit porazit i Jamie Bell (Rocketman) jako agent Robert Ritter a Jodie Turner-Smith (The Last Ship) v roli Karen Greer.

Jordan si zahraje v dalším blockbusteru. Foto: Amazon Studios, Paramount Pictures

Snímek natočil italský režisér Stefano Sollima, který má na kontě snímky Suburra či Sicario: Day of the Soldado a taktéž několik epizod seriálu ZeroZeroZero. O scénář se pak postaral Taylor Sheridan, jenž se taktéž podílel na dvojce Sicaria, uspěl však i s neowesterny Hell or High Water, Wind River a Yellowstone. Vedle Sheridana se na scénáři podílel i debutant Will Staples, jenž s celovečeráky teprve začíná a vedle Without Remorse se letos dočkáme i jeho dalšího scenáristického počinu, netflixovského thrilleru Sweet GirlJasonem Momou.

Podíváte se na novou ryanovku?

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Martule1974

Já rozhodně ano :D Zbožňuji Toma Clancyho už od dětství, počítám s tím, že si vezmou v podstatě jen jeho styl, ale vidět to prostě musím :D

4.3.2021 | 13:34:11
blška

Vyzerá to dobre.Držme palce.

4.3.2021 | 15:08:59
DC Expert

Jako dobrý ale kdy bude do háje už Jack Ryan mě už to čekání docela štve!

9.3.2021 | 9:02:01
Majkyii

Zkouknuto, takovéto filmy mám docela rád, jako oddechovka dobrý. Nečekejte žádný spektákl. Zmínka Jima Greera potěšila :) ale už aby byl zpět náš Jack!

30.4.2021 | 19:41:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strongman

cz100%
DOKONČENO


Titulky pro vás připravují: @gongis, @Maty9, @Laisobel a @Lucifrid


PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Jacka Ryana a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Třetí řada

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Amazon objednal třetí řadu Jacka Ryana

Šéfka Amazon Studios Jennifer Salke dnes oznámila, že Jack Ryan se dočká třetí řady. S ohledem na úspěch první řady a příběh a námět té druhé nevidí důvod, proč nenatočit více epizod.

Kdo je Jack Ryan?

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Vše, co byste měli vědět o Jacku Ryanovi

Se seriálovým Jackem Ryanem se setkáme již za týden, takže nastal čas si zopakovat, co o seriálu víme a co od něj můžeme čekat.

Momentky

Momentky

Ryanovky

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Představujeme: Knižní série Ryanverse

Tom Clancy otevřel v roce 1984 svým Honem na ponorku čtenářům z celého světa knižní vesmír plný špionů, tajných služeb, armádních operací, politiky a hlavně nám představil jednoho úplně obyčejného analytika, který se proti své vůli často stává hrdinou.

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama