James Bond
80/100 - 1×

James Bond

James Bond, britská literární a filmová postava, bezkonkurenční špion, notorický sukničkář a mužská ikona. Bonda ztvárnilo celkem šest britských herců.

VB | 1962 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | Sony Pictures | 127 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Sean Connery (První James Bond), George Lazenby (Druhý James Bond), Roger Moore (Třetí James Bond), Timothy Dalton (Čtvrtý James Bond), Pierce Brosnan (Pátý James Bond), Daniel Craig (Šestý James Bond), Ursula Andress (Honey Ryder), Daniela Bianchi (Tatiana Romanova), Honor Blackman (Pussy Galore), Claudine Auger (Domino Derval), Mie Hama (Kissy Suzuki), Akiko Wakabayashi (Aki), Diana Rigg (Teresa di Vicenzo), Jill St. John (Tiffany Case), Jane Seymour (Solitaire)
redaktoři
fifakovaterka

Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty kvůli roli agenta 007

Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty kvůli roli agenta 007

Britský herec Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty Jamese Bonda kvůli ikonické roli Jamese Bonda. Po odchodu Daniela Craiga z role špiona milujícího Martini byl prý herec jedním ze zvažovaných kandidátů na převzetí role.

5 1
16.3.2023

Podle Puck News se Taylor-Johnson v lednu sešel s producentkou Barbarou Broccoli a schůzka prý proběhla v pořádku. Není to žádné překvapení, protože Taylor-Johnson splňuje všechny podmínky, které producenti u příštího herce pro roli nejslavnějšího špiona na světě hledají. Především zapadá do třicátnického směru, který producenti Bonda prozradili, že se jím hodlají ubírat. Koproducent Michael G. Wilson již dříve uvedl, že tým usiluje o to, aby nový James Bond byl třicátník, a vysvětlil, že Bond nemůže být mladší než třiceti let, protože to bude muž, který už má za sebou nějaké zkušenosti. Podle Wilsonových slov:

Nezapomeňte, že Bond už je veterán. Má už nějaké zkušenosti. Je to člověk, který už prošel válkami, abych tak řekl. Je to člověk, který byl v SAS nebo tak něco. Není to nějaký kluk ze střední školy, kterého můžete přivést a začít s ním. Proto se hodí pro třicátníka.

Foto: SONY Pictures

Kromě toho, že se Taylor-Johnson hodí do ideální věkové kategorie, prokázal také, že má akční schopnosti potřebné pro ztvárnění této postavy. Objevil se zejména ve filmech Bullet Train, Kick-Ass, Godzilla a Tenet. Cizí mu nejsou ani masivní franšízy, zejména se objevil v MCU jako dvojče Wandy Maximoff, Pietro. Jako Pietro si zahrál cameo ve filmu Captain America: Winter Soldier, než se přesunul do významnější role ve filmu Avengers a pak se více prosadil v Avengers: Age of Ultron.

Přestože Taylor-Johnson splňuje všechny podmínky, Puck News vysvětluje, že existuje i riziko, že by se herec mohl stát příliš slavným pro roli Jamese Bonda kvůli dalším dvěma filmům, kde hraje, Kraven the Hunter a The Fall Guy. Oba filmy budou v kinech dříve, než se začne natáčet další bondovka. Navíc se další bondovka nezačne natáčet dříve než za dva roky. Broccoli již dříve uvedla, že v současné době ještě neexistuje žádný scénář, protože se ještě nerozhodlo o přístupu k dalšímu filmu.

Zatím se neví, s jakými dalšími herci se producenti Bonda kvůli roli scházejí, což Taylora-Johnsona staví do pozice současného favorita na jednu z nejžádanějších rolí v oboru.

Dokázali byste si Aarona Taylora-Johnsona představit jako nového agenta 007?

Diskuze /2

hyena

No hádam ďalšie časti budú lepšie …posledný diel nudaaaaa + extrémne srackovy záporák

17.3.2023 | 8:30:33
Zilwicky

Pierce Brosnan bol aj tak najlepší James Bond, change my mind :)

17.3.2023 | 10:43:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Není čas zemřít

James Bond opustil aktivní službu. Jeho klid však netrvá dlouho, když se objeví Felix Leiter, starý přítel ze CIA, a požádá ho o pomoc, což Bonda přivede na stopu záhadného padoucha vyzbrojeného novou nebezpečnou technologií.

Premiéra ČR: 21.9.2021

Premiéra US: 8.10.2021

Režie: Cary Joji Fukunaga

Titulní píseň: No Time to Die

Hrají: Daniel Craig, Léa Seydoux, Rami Malek, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, …

OHODNOŤTE FILM

Aktuální titulní píseň

Reklama

Agenti 007

 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama