Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S02E06: Chapter Twenty-Eight

S02E06: Chapter Twenty-Eight

Jane a Rafael začínají s plánováním pozůstalostí pro Matea, ale když si Jane uvědomí, že Mateo zdědí miliony, bojí se, že bude rozmazlený. Jane také konečně začíná dokončovat školu, ale jejímu profesorovi se nelíbí nynější situace Jane. Rogeliova slavná telenovela končí, takže se rozhodne vytvořit, s povzbuzením Xo, vlastní telenovelu. Petra je šokována, když se dozví, že čeká dvojčata, a obrátí se k Jane, aby jí pomohla dostat matku z vězení. Mezitím se Michael, po jeho záležitostech v práci, rozhodl vzepřít a je ještě více odhodlaný chytit Sin Rostra.

cz sk
16.11.2015
1 100 000
42 minut

Trailer k epizodě Chapter Twenty-Eight:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nixinka

:D paráda

21.12.2015 | 2:32:41

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama