Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S03E01: Chapter Forty-Five

S03E01: Chapter Forty-Five

Když Jane objeví Michaela, který byl postřelen, je ihned převezen do nemocnice, ale tam Jane čelí těžkému rozhodnutí. Rafaelova největší priorita je udržet Matea v bezpečí, po tom, co se stalo Michaelovi. Anezka, která se vydává za Petru, pomůže policii s vyšetřováním. Nicméně nemá dlouhého trvání, než si všichni začnou všímat, že se Petra chová divně. Mezitím se Rogelio snaží udržet tisk od Jane, ale aby tak mohl učinit, sám se ocitne v trapné pozici, a tak požádá Xo o pomoc.

cz sk
17.10.2016
1 090 000
42 minut

Trailer k epizodě Chapter Forty-Five:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama