Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S03E05: Chapter Forty-Nine

S03E05: Chapter Forty-Nine

Jane přesvědčuje Albu, aby si mohla přečíst dopisy od její odcizené sestry, ale pod podmínkou, že se Jane nebude snažit kontaktovat její rodinu. Rafael začíná tušit, že s Petrou není něco v pořádku. Mezitím se Michael a Rafael, s pomocí Jane a Rogelia, snaží spřátelit, ale nejde to tak hladce, jak všichni doufali.

cz sk
14.11.2016
930 000
42 minut

Součástí oficiálních fotografií z epizody jsou i fotografie z natáčení – můžeme na nich vidět představitelku Xo společně s dětmi, které učila tanec.

K epizodě vyšlo i nezapomenutelné vystoupení Rogelia, Jane a Alby, kteří se nám představili jako strážní andělé Xo a říkají, respektive zpívají, že si má otevřít vlastní taneční školu. Určitě všichni poznáte písničku z Pomády – Beauty School Dropout, která je samozřejmě přizpůsobena situaci Xo.

Thumbnail Play icon

Trailer k epizodě Chapter Forty-Nine:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama