Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S03E09: Chapter Fifty-Three

S03E09: Chapter Fifty-Three

Jane a Michael se oba cítí pod tlakem – Jane s napsáním perfektního románu a Michael s tím, že musí udělat zkoušku. Jane s Rafaelem mají strach o Mateův vývoj, protože většina dětí v jeho věku je daleko vyspělejší. Rogelio pozve všechny členy rodiny a přátele na svůj poslední den, kdy natáčí jeho telenovelu, ale pořád není spokojený s koncem, jak telenovela končí. Po tom, co Darci viděla, jak spolu Xo a Rogelio vychází, začíná Darci zpochybňovat svůj potenciální vztah s Rogeliem. Mezitím je Rafael rozrušen tím, co má Petra za lubem, ale Petra to vysvětluje tím, že se ho snaží ochránit.

cz sk
30.1.2017
910 000
42 minut

Trailer k epizodě Chapter Fifty-Three:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama