Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

S03E17: Chapter Sixty-One

S03E17: Chapter Sixty-One

Jane je připravená zase začít normálně randit a překvapí ji, když jí její doprovod pomůže vyřešit problémy mezi ní a Linou. Petra dělá vše pro to, aby mohla pomoct Anezce. Rafael si vezme radu Jane k srdci s tím, že má Petře říct, co k ní opravdu cítí. Když se Xo rozejde s Rogeliem, je naštvaný, ale pak ho překvapí důvod, proč to udělala. Mezitím je Alba zděšená poznámkou, kterou prohodí jeden zákazník v obchodě se suvenýry, kde pracuje, a rozhodne se vůči tomu vzít politický postoj.

cz sk
1.5.2017
770 000
42 minut

Trailer k epizodě Chapter Sixty-One:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Yalka

Zajímavý, jak se seriál opakovaně vyjadřuje k postavení latinskoamerické komunity v USA! Thumbs up.

29.1.2018 | 20:53:26
Nixinka

Ja nechcem aby tento seriál niekedy skončil, pretože nemá chybu :D!!!!!!!! Až na ten záver..to som vedela, že to s Chuckom takto dopadne. Ale 2× som takmer vyronila slzy..od tých scén :D…skvelá časť!.

11.5.2017 | 1:27:23

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama