Jane the Virgin
89/100 - 32×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Diane Guerrero (Lina Santillan), Bridget Regan (Sin Rostro), Yara Martinez (Luisa Alver), Brett Dier (Michael Cordero), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Yael Grobglas (Petra Solano), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Justin Baldoni (Rafael Solano), Joseph Sanders (Mateo Solano Villanueva), Minka Kelly (Abbey Whitman), Mat Vairo (Derek Ruvelle), Justina Machado (Darci Factor)


10 nejlepších momentů

10 nejlepších momentů

V Jane the Virgin už se stalo plno věcí, které nás určitým způsobem zasáhly – ať v dobrém nebo ve zlém. A proto se na 10 momentů podíváme právě v tomto článku.


1 0
21.5.2017

Když se řekne Jane the Virgin, každý si vybaví něco jiného. Někdo si vybaví telenovely, někdo zase lásku a někdo si řekne, že tento seriál je inspirovaný skutečným životem, protože jsme se setkali se ztrátou milované osoby, narozením dítěte, rozvody, zlomeným srdcem a věcmi, které nás v životě běžně potkávají.

Ale určitě je tu pro každého scéna, která pro něj byla speciální, nebo ho prostě jenom hluboce zasáhla.


(Foto: Justin Baldoni)

10. Michael zachraňuje Matea

Když byl Maeto po narození unesen Sin Rostrem, byl to právě Michael, který pro něj riskoval svůj život.

(Foto: CW)

9. Alba je málem deportovaná ze země

Po tom, co Albu shodila Magda ze schodů hrozilo, že Alba, která byla ve Státech načerno, bude muset odjet zpět do Venezuely.

(Foto: CW)

8. Jane dostává smlouvu na knihu

Na tento okamžik čekala Jane dlouhou dobu, ale až po události, která jí změnila život, napsala román, který jí přinesl smlouvu na knihu, kterou si tak dlouho přála.

(Foto: CW)

7. Znovuzasnoubení Xo a Rogelia

Xo a Rogelio mají nestabilní vztah celé tři série. Dalo by se to přirovnat k horské dráze – jednou jsou nahoře a jednou dole, ale tentokrát to vypadá, že by jim to mohlo konečně vyjít.

(Foto: CW)

6. Anezka paralyzuje Petru

Přesně okamžik jako dělaný na ukončení série. Toto byl důvod navíc proč se těšit na další sezónu.

(Foto: CW)

5. Petra oplodní sama sebe

Po nevydařeném manželství Petry a Rafaela, který si vybral Jane, která čekala jeho dítě, se Petra rozhodla udělat něco podobného, aby si Rafael vybral ji.

(Foto: CW)

4. Rose je Sin Rostro!

Již od začátku všechny zajímalo, kdo je záhadný Sin Rostro. Proto odhalení, že Sin Rostro je ve skutečnosti Rose, všechny šokovalo.

(Foto: CW)

3. Jane už není Virigin

Na toto téma tu již jeden článek máme, ale jistě tento moment stojí za zmínku. Jane, která čekala až do svatby se konečně dočkala.

(Foto: CW)

2. Smrt Michaela

Tato scéna rozhodně zasáhla úplně všechny. Nečekaný zvrat pro konec dílu, u kterého i slza ukápla.

(Foto: CW)

1 .Svatba Jane a Michaela

Rozhodně nejkrásnější scéna, které jsme se mohli v seriálu dočkat. Ten den bylo všechno dokonalé a svatba nádherná. I když byla v ohrožení, nakonec dopadla skvěle a Jane byla konečně šťastná.

(Foto: CW)

Tento článek vznikl na motivy videa, na které tu máte odkaz.

A která je vaše oblíbená scéna? Souhlasíte i vy s těmito deseti top scénami?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !