Jane the Virgin
89/100 - 32×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Diane Guerrero (Lina Santillan), Bridget Regan (Sin Rostro), Yara Martinez (Luisa Alver), Brett Dier (Michael Cordero), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Yael Grobglas (Petra Solano), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Justin Baldoni (Rafael Solano), Joseph Sanders (Mateo Solano Villanueva), Minka Kelly (Abbey Whitman), Mat Vairo (Derek Ruvelle), Justina Machado (Darci Factor)


Hvězda seriálu Teen Wolf míří do Jane the Virgin

Hvězda seriálu Teen Wolf míří do Jane the Virgin

Seriál Jane the Virgin se může těšit na novou hereckou posilu v podobě herce Tylera Poseyho, kterého můžete znát ze seriálu Teen Wolf, jenž letos končí.


1 0
19.4.2017

Tento měsíc bylo oznámeno, že se Tyler Posey chystá do Jane the Virgin. Zatím o jeho příchodu moc nevíme, ale je známo, že se nám představí v roli Adama, první lásky Jane.

Poprvé se s Tylerem budeme moci setkat už ve finále třetí řady a dál se bude objevovat i v oznámené čtvrté řadě. Můžeme tedy předpokládat, že Adam by mohl být nový začátek pro Jane, díky čemuž by mohla být po smrti Michaela opět šťastná.


Ale nepředbíhejme. Uvidíme, co nám přinese finále a jak se to odrazí na životě Jane. Jak už je u tohoto seriálu zvykem – určitě můžeme počítat s nějakým zvratem, takže pro Jane není nic jasné.

Gina Rodriguez, představitelka Jane, na svých sociálních sítích sdílela fotky ze zákulisí, a my se díky nim můžeme na Tylera Poseyho těšit víc.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S04E02: Chapter Sixty-Six

cz28%
en100%
DOKONČENO

Reklama