Jane the Virgin
89/100 - 32×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Diane Guerrero (Lina Santillan), Bridget Regan (Sin Rostro), Yara Martinez (Luisa Alver), Brett Dier (Michael Cordero), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Yael Grobglas (Petra Solano), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Justin Baldoni (Rafael Solano), Joseph Sanders (Mateo Solano Villanueva), Minka Kelly (Abbey Whitman), Mat Vairo (Derek Ruvelle), Justina Machado (Darci Factor)


Jane the Virgin dostává čtvrtou sérii

Jane the Virgin dostává čtvrtou sérii

Jak už určitě víte, náš oblíbený seriál Jane the Virgin byl prodloužen a tím tak dostává čtvrtou sérii, což znamená, že naše oblíbené postavy uvidíme i v příštím roce.


3 0
14.5.2017

Jak už jsme zmiňovali ve článku o příchodu Tylera Poseyho do Jane the Virgin, je nyní už jisté, že nás čeká další sezóna plná zvratů, smíchu, vztahů a telenovel.

Je nyní potvrzeno, že s Jane the Virgin dostává další sezonu více našich oblíbených seriálů jako je – Arrow, The Flash, The Originals, Supergirl, Supernatural, iZombie, Riverdale, DC's Legends od Tomorrow a pár dalších.


Ředitel televize CW Mark Pedowitz řekl: „Když budete odvádět skvělou práci na kritiky uznávaných a cenami oceňovaných seriálech, jako jsou tyhle, tak si zaslouží být vyzvednuty. Nemá to nic společného s čísly. Má to co do činění s tím, jak Crazy Ex, Jane the Virgin a DC seriály pomohly změnit vnímání toho, co se ze CW stalo.“

Jste rádi, že dostane Jane další řadu? Nebo byste byli raději, kdyby seriál skončil, dokud je čas?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S04E01: Chapter Sixty-Five

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama