Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

Jane Villanueva

Jane Villanueva

Hlavní postava seriálu, matka Matea, manažerka hotelu Marbella a začínající spisovatelka románů.

Sezóny 5
2014 - 2019

Jane byla vychovávána svou matkou a babičkou, aniž by věděla, kdo je její otec. Její babička jí odjakživa vštěpovala křesťanské zásady, včetně toho, že by měla své panenství chránit a počkat se sexem až po svatbě. Právě Xiomařino těhotenství v mladistvém věku částečně zapříčinilo, že si Jane tyto zásady hodlala zachovat i v dospělosti, protože si nechtěla neplánovaným těhotenstvím nechat změnit život.

Pracovala jako servírka v hotelu Marbella. Měla předem dokonale naplánovaný život – studovala, aby se stala učitelkou, měla milujícího přítele a tajně snila o kariéře spisovatelky. Práce, zasnoubení, svatba, děti… Všechno pěkně a dokonale nalinkované. Představte si proto její překvapení, když jí doktor po jejím nečekaném omdlení oznámil, že je těhotná.

(Foto: CW)

Měla přítele Michaela Cordera, mladého detektiva u miamské policie, s nímž byla dva roky a kterého velmi milovala a on zase ji.

Její život se však zásadně změnil, když při prohlídce u gynekoložky Luisy Alver je omylem uměle oplodněna. Navíc jediným vzorkem spermatu od Luisina bratra, Rafaela Solana, s nímž se Jane náhodou seznámila v osmnácti letech a do něhož byla jistou dobu tajně zamilovaná.

Jane byla tak nucena veškeré své dosavadní plány a cíle přehodnotit a pokusit se sžít s novou rolí nastávající matky. Postupem času se začal prohlubovat její vztah s Rafaelem, zatímco s Michaelem si byli vzdálenější, což nakonec vedlo k jejich rozchodu.

Jane se postupem času zamilovala do Rafaela, a ačkoliv byli oba dva z jiných světů a mnohdy mezi nimi docházelo k neshodám, oba se snažili směřovat ke společné budoucnosti, už jenom kvůli jejich nenarozenému dítěti.

Po narození Matea se ale všechno změnilo a začala nová etapa Janina života, která zahrnovala nejen nové mateřské povinnosti, ale i problémy všedního života.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Trubka

5.8.2016 | 12:14:31

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama