Jane the Virgin
89/100 - 44×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Justina Machado (Darci Factor)

Co nás čeká v příštím díle Chapter Sixty-Three?

Co nás čeká v příštím díle Chapter Sixty-Three?

Od konce třetí série nás dělí pouze dva díly, a proto se v dnešním článku společně podíváme, na co se těšit v devatenácté epizodě. Čemu budou muset naše oblíbené postavy čelit tentokrát?

2 0
9.5.2017

Popis devatenácté epizody:

Jane a Fabian spolu nejsou na stejné vlně, když se řeší jejich vztah, což Jane udělá ještě těžší, protože požádá Fabiana o laskavost. Patra a Rafael se obrátí na Jane s žádostí o radu, ale Jane je pevně rozhodnutá se do toho nezapojovat. Mezitím se Jane nabídne, že pomůže Xo a Rogeliovi, ale možná je to pro ni až moc velké sousto, než jaké je schopna skousnou.

Součástí tohoto článku nejsou fotografie, protože o nich je speciální článek, který jsme pro vás již vytvořili.

Trailer k devatenácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny herců

Najdete nás

Filtr seriálů
Reklama