Jane the Virgin
89/100 - 32×

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Diane Guerrero (Lina Santillan), Bridget Regan (Sin Rostro), Yara Martinez (Luisa Alver), Brett Dier (Michael Cordero), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Yael Grobglas (Petra Solano), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Justin Baldoni (Rafael Solano), Joseph Sanders (Mateo Solano Villanueva), Minka Kelly (Abbey Whitman), Mat Vairo (Derek Ruvelle), Justina Machado (Darci Factor)


Co nás čeká v příštím díle Chapter Sixty-Three?

Co nás čeká v příštím díle Chapter Sixty-Three?

Od konce třetí série nás dělí pouze dva díly, a proto se v dnešním článku společně podíváme, na co se těšit v devatenácté epizodě. Čemu budou muset naše oblíbené postavy čelit tentokrát?


2 0
9.5.2017

Popis devatenácté epizody:

Jane a Fabian spolu nejsou na stejné vlně, když se řeší jejich vztah, což Jane udělá ještě těžší, protože požádá Fabiana o laskavost. Patra a Rafael se obrátí na Jane s žádostí o radu, ale Jane je pevně rozhodnutá se do toho nezapojovat. Mezitím se Jane nabídne, že pomůže Xo a Rogeliovi, ale možná je to pro ni až moc velké sousto, než jaké je schopna skousnou.

Součástí tohoto článku nejsou fotografie, protože o nich je speciální článek, který jsme pro vás již vytvořili.

Trailer k devatenácté epizodě:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S04E01: Chapter Sixty-Five

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama