Jett
82/100 - 13×

Jett

Daisy je brilantní zlodějkou, která si své ve vězení již odkroutila a už nikdy se tam nechce vrátit. Souhlasí, že udělá poslední práci pro Charlieho, ale jen pokud s ní do toho půjde Quinn. Ten je během operace zabit a Daisy začíná pracovat pro mocného Miljana Bestice.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CineMax | 43 minut
žánr
Akční

S01E07: Rosalie

S01E07: Rosalie

Bennie zjistí, že udržuje úzkou společnost s rozepnutou Rosalií.

cz sk
26.7.2019
134 000
43 minut

Dillon dostává špatnou zprávu od Carterové a zaměřuje se na náročnou pomstu. Jett je nucena překonat hlavní odbočku, než se znovu spojí s McKayem a dokončí svou poslední práci pro Evans. Charlie roste stále podezřívavěji poté, co se loupež zhoršila.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

První necelá půlhodinka vypadá, jako kdyby jsme se náhle ocitli v úplně jiném seriálu. Potom se to ale zase rozjede po starých kolejích, takže nás nemine ani další propagandistická sexuální scéna s černochem a běloškou. Palec dolů.

22.11.2020 | 5:15:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama