Jonathan Strange & Mr Norrell
88/100 - 56×

Jonathan Strange & Mr Norrell

Jonathan Strange a pan Norrell jsou dva muži, kteří ovládají magii. Pana Norrella přitáhne během průmyslové revoluce do Londýna jeho služebník, který ho přesvědčí, aby pomohl bojovat ve válce s Francií. Strange se naopak magii ještě musí naučit. Jeho mentor Vinculus mu ovšem tvrdí, že jeho osudem je být tím nejlepším mágem.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Enzo Cilenti (Childermass), Marc Warren (gentleman), Bertie Carvel (Jonathan Strange), Ronan Vibert (lord Wellington), Eddie Marsan (pan Norrell), Ariyon Bakare (Stephen Black), Paul Kaye (Vinculus)

S01E04: All the Mirrors of the World

S01E04: All the Mirrors of the World

Pan Segundus a pan Honeyfoot převezmou lady Poleovou do své péče. Objevuje se rozkol mezi Norrellovým a Jonathanovým pohledem na magii. Jonathan se dozvídá o podvodu, který ho šťastnou náhodou přivede až do magické říše.

cz sk
7.6.2015
1 780 000
1 hodina

Režie: Toby Haynes
Scénář: Peter Harness
Hrají: Bertie Carvel (Jonathan Strange), Eddie Marsan (pan Norrell), Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Alice Englert (lady Poleová), Marc Warren (gentleman), Ariyon Bakare (Stephen Black), Enzo Cilenti (Childermass), Samuel West (sir Walter Pole), Paul Kaye (Vinculus), Edward Hogg (pan Segundus), Vincent Franklin (Drawlight), John Heffernan (Lascelles), Brian Pettifer (pan Honeyfoot), Edward Petherbridge (král Jiří III)Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama