Jonathan Strange & Mr Norrell
88/100 - 56×

Jonathan Strange & Mr Norrell

Jonathan Strange a pan Norrell jsou dva muži, kteří ovládají magii. Pana Norrella přitáhne během průmyslové revoluce do Londýna jeho služebník, který ho přesvědčí, aby pomohl bojovat ve válce s Francií. Strange se naopak magii ještě musí naučit. Jeho mentor Vinculus mu ovšem tvrdí, že jeho osudem je být tím nejlepším mágem.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Enzo Cilenti (Childermass), Marc Warren (gentleman), Bertie Carvel (Jonathan Strange), Ronan Vibert (lord Wellington), Eddie Marsan (pan Norrell), Ariyon Bakare (Stephen Black), Paul Kaye (Vinculus)

S01E06: The Black Tower

S01E06: The Black Tower

Jonathan Strange z Anglie utíká do Benátek s úmyslem stát se šíleným. Jen tak by se mohl spojit s někým z království elfů, kdo by mu pomohl navrátit jeho milovanou Arabellu. Zahrává si tak však s mocnou magií, která se mu může kdykoliv vymknout z rukou.

cz sk
21.6.2015
1 600 000
1 hodina

Režie: Toby Haynes
Scénář: Peter Harness
Hrají: Bertie Carvel (Jonathan Strange), Eddie Marsan (pan Norrell), Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Alice Englert (lady Poleová), Marc Warren (gentleman), Ariyon Bakare (Stephen Black), Enzo Cilenti (Childermass), Samuel West (sir Walter Pole), Paul Kaye (Vinculus), Edward Hogg (pan Segundus), Vincent Franklin (Drawlight), John Heffernan (Lascelles), Brian Pettifer (pan Honeyfoot), Lucinda Dryzek (slečna Greysteelová), Clive Mantle (doktor Greysteel)

FOTO: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama