Jonathan Strange & Mr Norrell
88/100 - 56×

Jonathan Strange & Mr Norrell

Jonathan Strange a pan Norrell jsou dva muži, kteří ovládají magii. Pana Norrella přitáhne během průmyslové revoluce do Londýna jeho služebník, který ho přesvědčí, aby pomohl bojovat ve válce s Francií. Strange se naopak magii ještě musí naučit. Jeho mentor Vinculus mu ovšem tvrdí, že jeho osudem je být tím nejlepším mágem.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Enzo Cilenti (Childermass), Marc Warren (gentleman), Bertie Carvel (Jonathan Strange), Ronan Vibert (lord Wellington), Eddie Marsan (pan Norrell), Ariyon Bakare (Stephen Black), Paul Kaye (Vinculus)

S01E07: Jonathan Strange & Mr Norrell

S01E07: Jonathan Strange & Mr Norrell

Jonathan Strange se snaží zlomit gentlemanovu kletbu, ale jeho síly na to nestačí. Nezbývá mu, než se obrátit na starého přítele. Aby ale gentlemana porazil, bude potřebovat co nejsilnější magii – magii samotného tajemného Krále Havrana.

cz sk
28.6.2015
1 700 000
1 hodina

Režie: Toby Haynes
Scénář: Peter Harness
Hrají: Bertie Carvel (Jonathan Strange), Eddie Marsan (pan Norrell), Charlotte Riley (Arabella Strangeová), Alice Englert (lady Poleová), Marc Warren (gentleman), Ariyon Bakare (Stephen Black), Enzo Cilenti (Childermass), Samuel West (sir Walter Pole), Paul Kaye (Vinculus), Edward Hogg (pan Segundus), Vincent Franklin (Drawlight), John Heffernan (Lascelles), Brian Pettifer (pan Honeyfoot), Lucinda Dryzek (slečna Greysteelová), Ronan Vibert (lord Wellington)

FOTO: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mammon52852

Může tu pak někdo napsat třeba pod spoilerem jak se lišil konec od knihy já jsem knihu nečet. Díky

6.7.2015 | 22:47:31
alexis

V knížce byl ten konec, včetně zjevení Johna Uskglasse, nějak působivější.

29.6.2015 | 21:32:47

Filtr seriálů
Reklama