Jupiter’s Legacy
73/100 - 36×

Jupiter’s Legacy

Millarův Millarworld přichází na Netflix s prvním projektem Jupiter's Legacy, který popisuje nástup nové generace hrdinů ve stylu Zlaté éry DC Comics. Dokáží tito noví hrdinové dostát odkazu svých předků?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový

S01E08: How it All Ends

S01E08: How it All Ends

Walterova situace je čím dál zoufalejší. Sheldon s Brandonem spojí síly a postaví se superpadouchovi v boji na život a na smrt. Hutch se dostane do úzkých během loupeže.

cz sk
7.5.2021
37 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Lepší díl, ale ukončení série hodně špatný. To s bráchou se dalo čekat, že v tom má prsty on. Zas tak překvapivý to nebylo. Moc ovládat myšlenkami je drsná. A důvod proč to dělal je směšný. To co provedl své dceři, je za hranou. Slaboch od první chvíle. A ještě jedna věc: to mu to trvalo přes 70let? Tf.

10.1.2023 | 8:59:14
tom99

Tak u posledního dílu jsem seděl s pusou dokořán. Škoda, že takovýchto kvalit seriál nedosahoval v začátcích, kdy to zřejmě většina diváků se seriálem vzdala a kvůli nízké sledovanosti nedostaneme druhou řadu. Finále ale bylo parádní, u scén s Blackstarem jsem pomalu nedýchal. A ten zvrat na konci? Rozhodně jsem to nečekal, vše směřovalo na George, který by i tak mohl sehrát důležitou roli ve druhé řadě. Cliffhanger v posledních deseti minutách byl výborně natočen a ještě lépe sestříhán. To se povedlo. Teď slintám po pokračování, které asi nikdy nebude.

webmaster, grafik
16.1.2022 | 8:33:21
Basim

Nebylo to dobré se nedivím že to ukončili.

13.7.2021 | 12:02:03
Buboflies

ukoncili to v tom najlepsom…inak nic moc, naozaj len ako taka vypln, ale je omnoho viac a omnoho lepsich serialov, ktore si pozriem znovu a nie toto..

11.6.2021 | 7:48:29
Dragon94

Je to průměr. Něco mě bavilo, něco méně. Většina postav je mi hrozně jedno a to je špatně. Dějová linka v přítomnosti je strašně prostá a vlastně se v ní nic moc nestane. Dějová linka v minulosti byla sice o poznání dobrodružnější, ale ve finále byla taky prostá a nic extra se v ní nestalo. Což se dá říct i o finále série. Jako není to úplně blbý a vyložených nesmyslů se nedočkáme, ale není to tak úplně zábavný a úplně zajímavý. Vizuálně však seriál vypadá dobře. Nejsou to sice The Boys, ale vizuálně je to určitě nadprůměrné. Seriál bych asi doporučil jenom v případě, že nemáte co jiného sledovat, ale rozhodně to nejsou žádní Watchmeni, Boys ani žádný jiný typ „jiného“ superhrdinského seriálu. Je to zkrátka něco jiného, ale bohužel zcela průměrného.

10.5.2021 | 18:06:51
RagnarokCzD

Seriál mě bavil … ale fakt sem doufal, že bude mít ten mamlas lepší motivaci, než prostě chtít na velitelský křeslo. :-/

9.5.2021 | 20:34:20
Remi91

Až v úplném závěru přišel záblesk něčeho propracovanějšího, kde by postavy konečně dostaly šanci se více předvést a zobrazit silnější emoce a momenty. Ale jinak to bylo stejné jako celá první sezóna. Bude to fungovat jako vyplň vašeho čekání na něco lepšího, ale jen tak se k seriálu nevrátíte, páč zde není důvod.

8.5.2021 | 19:16:02
rasmus111

Až na to klišé s walterom seriál prekvapil . Teším sa na ďalšiu sériu

8.5.2021 | 15:55:30

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama