Jupiter’s Legacy
74/100 - 28×

Jupiter’s Legacy

Millarův Millarworld přichází na Netflix s prvním projektem Jupiter's Legacy, který popisuje nástup nové generace hrdinů ve stylu Zlaté éry DC Comics. Dokáží tito noví hrdinové dostát odkazu svých předků?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový


Jupiter's Legacy končí, seriál nahradí nový spin-off

Jupiter's Legacy končí, seriál nahradí nový spin-off

Netflix po jediné odvysílané sérii ukončil seriál Jupiter's Legacy a zároveň vypověděl smlouvy většině herců. Seriál nahradí spin-off Supercrooks, jenž nám představí hlavní příběh z pohledu zloduchů.

3 18
3.6.2021

Seriál Jupiter's Legacy vychází z úspěšné komiksové série Marka Millara, která vycházela v rámci Image Comics a je součástí celého univerza Millarworldu. Autor sám odprodal práva na zfilmování všech svých děl z Millarworldu Netflixu a osobně dohlédl na tvorbu právě Jupiter's Legacy. V první sérii jsme se seznámili s protagonisty a vychutnali si dvě dějové linky, přičemž jedna sledovala podivnou skupinku nesourodých lidí získávat nadlidské schopnosti v roce 1929, druhá nám ukázala současnost a novou generaci hrdinů. Bohužel, první řada skončila cliffhangerem, jenž prozatím nebude vysvětlen, neboť Netflix po odvysílání osmi epizod seriál ukončil a vypověděl smlouvy hlavním hvězdám včetně Leslie Bibb a Joshe Duhamela.

Jupiter's Legacy skončí po první sérii. Foto: Netflix


I přes ukončení Jupiter's Legacy se ale v budoucnu můžeme dočkat dokončení Utopianova příběhu, protože Millar sám začíná pracovat na hraném spin-offu Supercrooks. Ten se zaměří na osmičku superpadouchů, jež operuje ve světě Jupiter's Legacy a několikrát se s Utopianem a spol. v komiksech setkala. Hlavními postavami nového seriálu pravděpodobně budou Johnny Bolt a jeho snoubenka Kasey, coby showrunner se projektu nejspíše ujme sám Millar, jenž tak nahradí Stevena S. DeKnighta, tvůrce ukončeného seriálu. Supercrooks se vedle hrané adaptace dočkají na podzim i anime minisérie, která by měla postavy krátce představit před premiérou hlavního seriálu. Millar slíbil, že udělá vše pro to, aby se Utopia spolu s dalšími hrdiny z Jupiter's Le­gacy v budoucnu vrátil a my se dočkali dovyprávění příběhu.

Millar v dalších projektech vsadí na padouchy. Foto: Image Comics

Dáte šanci dalšímu Millarovu seriálu na Netflixu?

Diskuze /5

DiceCze

Měl jsem v plánu na to kouknout :( Tak teď mi poraďte, vyplatí se to?

#2 Makavelina
4.6.2021 | 7:30:33
Makavelina

#1 DiceCze: Tak jsou dce varianty – buď se ti to bude líbit a budeš nas*anej, že nebude pokračování, nebo se ti to líbit nebude a bude to pro tebe ztráta času… Ani jedno nestojí za to. :D

#3 Makavelina
4.6.2021 | 8:12:33
Makavelina

#2 Makavelina: *dvě

4.6.2021 | 8:12:53
default

hm

21.6.2021 | 3:09:35
Havran1

Za mě dost slušný, sice na konci otevřené, ale ne úplně. Pokud máme vidět vývoj ve spin-offu z hlediska padouchů, má smysl vidět původní osmisérii, Zatím nevíme, kde se padouchové berou, pokud nejsou všichni přímými potomky hrdinných klaďasů. Jen si nedokážu představit jak by mohli nepoužít původní herce hrdinů, když jim dali výpověď, a bez nich by byli padouchové neomezenými zloduchy.

27.6.2021 | 17:22:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama