Jupiter’s Legacy
74/100 - 34×

Jupiter’s Legacy

Millarův Millarworld přichází na Netflix s prvním projektem Jupiter's Legacy, který popisuje nástup nové generace hrdinů ve stylu Zlaté éry DC Comics. Dokáží tito noví hrdinové dostát odkazu svých předků?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový

Netflix plánuje další projekt Millarworldu, jenž natočí Joe Cornish

Netflix plánuje další projekt Millarworldu, jenž natočí Joe Cornish

Jupiter's Legacy rozhodně nebude jediným projektem na motivy Millarwoldu, který na Netflixu uvidíme. Další na řadě je hrdina Starlight, jenž se dočká celovečeráku, o jehož režii se postará Joe Cornish.

6 0
13.4.2021

Mark Millar se po podpisu smlouvy s Netflixem podílí na uvedení svého projektu Millarworld, jehož nejrůznější série vychází stále pod hlavičkou Image Comics, do filmové a seriálové podoby. První vlaštovkou je seriál Jupiter's Legacy, který se na Netflixu objeví 7. května a stojí za ním scenáristi Brian a Mark Gunnovi (Brightburn) spolu s režisérem a showrunnerem Stevenem S. DeKnightem (Pacific Rim: Uprising). Na seriál, ve kterém se v hlavních rolích objeví Josh Duhamel (Transformers), Leslie Bibb (Iron Man), Ben Daniels (The Crown) a Andrew Horton (It Came from the Desert), naváže brzy snímek Starlight.

Jupiter's Legacy dorazí na Netflix 7. května. Foto: Netflix


Ten pojednává o hrdinovi, který jednou přišel z kosmu a zachránil svět a celý vesmír, následně ale pak na dlouhé desítky let zmizel. Odešel do ústraní, založil rodinu a kdykoli ostatním lidem vyprávěl o svých činech, nikdo mu nevěřil. Nyní se však musí vrátit zpět do akce, neboť světu opět hrozí nebezpečí. Millarův Starlight nemá nic společného se stejnojmennou hrdinkou komiksů The Boys (Banda), vychází pak z tradičních hrdinů jako jsou Burroughsův John Carter, případně vesmírní bojovníci Buck Rogers a Flash Gordon.

Starlight vychází z tradičních hrdinů 30. let. Foto: Image Comics

Snímek Starlight pro Netflix natočí režisér Joe Cornish, jenž se tak k tvorbě celovečerního filmu vrací po tříleté pauze. Cornish má na kontě sci-fi Attack the Block, ve kterém se v roce 2011 proslavil John Boyega, a také dobrodružný film s artušovskou tematikou The Kid Who Would Be King, v němž si Patrick Stewart zahrál Merlina. Cornish by vedle režie měl obstarat i sepsání scénáře nového snímku o Starlightovi, natáčení pak začne ještě v průběhu letoška. Kdo si hlavního hrdinu zahraje, prozatím zůstává tajemstvím.

Dáte šanci dalšímu projektu z řad Millarworldu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama